Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A honvédek mikor mennek dolgozni?

A honvédek mikor mennek dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hánykor kezdődik?
2011. júl. 4. 11:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Engem meg az érdekelne, hogy mi az a nagyon megfeszítő munka, ami miatt 40 éves korukban nyugdíjba kell menniük... :(
2011. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Első: Rendben, ha majd 60 éves leszel megnézem hogy fogsz gyakorlatozni, tréningezni, vagy ne agy isten harcolni egy háborúban.
2011. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
42%:Én addigra tábornok leszek, te meg csak gyakorlatozz! :-))
2011. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%
A magyar hadsereg egy kalap sz@r. A "katonák" csak kártyáznak és verik a p*csüket a laktanyában.
2011. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Akkor bizonyára lenne bátorságod kiállni egy p*csverő honvéddel kézitusára.

Na tirhulj vissza COD-ozni.

2011. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Aha...de a kérdésemre választ megint nem kaptam...
2011. júl. 4. 13:58
 7/22 anonim ***** válasza:
12%
Ki mernék állni velük kézitusázni, és ha nálam kés van akkor bajban vannak, de még pusztakézzel is. Nekem is van katonai alapképzésem, csak nekem nem magyar hanem orosz.
2011. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

Magyar honvédség?? Még viccnek is sz@r! Nincs is Magyarországnak hadserege. Amit meg kiképzést kapnak az pedig nevetséges. Akármelyik ország 3 óra alatt elfoglalná Magyarországot, ebből a 3 órából 1 óra lenne a győzedelmi ünnepélyes bevonulás. Ráadásul a honvédségbe micsoda egészségügyi alkalmassági elő követelmény van, mintha a NASA-nál lennénk űrhajósok. Kint Oroszországban nem egy olyan helikopter vagy vadászgép pilóta van aki vak az egyik szemére, vagy műlába van.

Alig van komoly orvosi előírás, aztán mégis milyen kemény ott a hadsereg. És nem csak a létszám végett, hanem minőségbeli különbség is van bőven.


Egyébként a kérdésre a válasz. Gondolom korán kelnek.

2011. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

7-16


Ejj de sokan fikázzák a katonákat. Az a legszebb, hogy a saját hazája katonáit nézi le! Kár azt hinni, hogy az oroszok olyan hű de kemények. Ott is vannak tapasztalt, jó erőben lévők, meg átlagosak. Azt meg el ne hidd már, hogy félig vak ember helikoptert vezet! Komolyan ilyen gyerek vagy, hogy elhiszed, aláadnak egy több milliós gépet egy nyomoréknak? Hagyjad már magad. Ennyire az oroszok se hülyék!

2011. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

ma 14:19

Akkor menj a Bercsényihez, ott keménykedj hülyegyerek!

2011. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!