Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Légiós témát már több kérdésbe...

Légiós témát már több kérdésben feszegették. De ti mekkora esélyt láttok rá? + a többi.

Figyelt kérdés

Olvastam a hozzászólásokat az előbbi kérdéseknél érvek ellenérvek.(kamu és nemkamu infók)Hivatalos oldalt is láttam ami ugye magyarnyelvű és a tájékoztató +fizikai követelményeket is láttam az oldalon.Mekkora az esély rá és itt nem az 50-50%ra gondolok,hogy ha saját költségemen kimegyek a helyi toborzó irodába,jelentkezem és a megfelelő papírjaim megvannak,fel is vesznek,vagy legalább a megfelelő alkalmassági időpontokat megis kapom.Mivel nemhiszem hogy lesz annyi pénzem hogy oda vissza ingázzak 1-1 papírért.tehát ha kimennék kint is szeretnék maradni.tudom hogy az elbírálás ELVILEG3nap alatt zajlik le.Reális az hogy egy beállított emberke,megfelő papírokkal fel is vesznek,vagy kivárási idő,vagy esetleg ami nállunk van szerződésesek esetén hogy létszám stopp van/várható?

Esetleg valakinek tapasztalat?


2011. júl. 2. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!