Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha elvégzem a Zrínyit akkor...

Ha elvégzem a Zrínyit akkor automatikusan felvesznek a hadseregbe?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem hinném. Gondolom attól függ van-e a végzettségednek megfelelő hely vagy elfogadsz-e olyat ami nem annak megfelelő.
2011. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
én úgy hallottam, akik elvégzik azoknak biztos helyük lesz, de sok a megkötés (pl. az országnak ezen és ezen a területén kell élned, különben visszafizettetik veled a képzés költségeit), hallottam ilyen rémhíreket
2011. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 komasa ***** válasza:
100%
Ha a katonatisztit elvégzed, akkor hadnaggyá avatnak az augusztus 20-i ünnepségen. Természetesen felvesznek a honvédséghez, de ők mondják meg, hogy hol fogsz szolgálatot teljesíteni. (ez lehet az ország bármely pontján, mondjuk ez szolgálati lakással is jár)
2011. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Automatikusan csak közmunkára vesznek fel. Mindenhová máshová jelentkezni kell.
2011. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
a hadseregbe biztos nem vesznek fel, esetleg a Magyar Honvédséghez, és ha a Zrínyin (bár jövőre már nem ez lesz a neve) elvégzed valamelyik katonai képzést akkor biztos, hogy el fognak helyezni valahol a haderőben
2011. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!