Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Kinizsibe felvesznek?

A Kinizsibe felvesznek?

Figyelt kérdés

Érettségi átlag: 3,9-4,0

Műveltségi (Szentendrén) 67%

Továbbjutottam Kecskemétre, ott produkáltam 327pontot a fizikain a 360-ból és 112 az IQ-m, illetve volt olyan, hogy bevillannak betűk és számok (4db) ott 40-ből 31-et értem el. Az egészségügyin meghúztak, 20-ig be kell tömni a fogam és elvileg felvesznek. Nem tudom.

Van esélyem ilyen eredménnyel? Nincs se nyelvvizsgám semmi, csak jogosítvány B kategória.


2011. máj. 7. 16:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó esélyeid vannak, pláne alkalmasságin: én 397-et csináltam, és az kiemelkedőnek számított abban a szakaszban...bár azt a felvételiztetők is elmondták hogy eléggé béna volt az a kollekció, ha nem is pont ezekkel a szavakkal :D

Reflex teszted is jó lett, bár nekem 80 volt - két tizes széria...

Alkalmasságin amúgy annyi hogy vagy alkalmas vagy nem, ha alkalmas akkor a többi az érettségi pontokon múlik, de ez egy elég szép átlag.

Ha nincs jogsid akkor úgy tudom hogy első félévben kiképzést kapsz a suli keretei között B és C kategóriára. A ciki ugye ott van hogy ha valamiért kivágnak, akkor ezt is vissza kell majd fizetni...

2011. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most néztem hogy elírtam de te is biztos észrevetted: 297 volt az a pont, csak sötétben pötyögök és nem figyeltem hogy mit írok.... XD
2011. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ok, köszi. Tudtam volna plusz pontot szerezni, de nem engedték. Mire én lenyomtam a 71fekvőt más 30nál járt és még volt 40 másodpercem. Kérdem a nőt, lehetne e nyomni plusz pontért, mondja nem.

Felülés rossz volt 58db 2perc alatt, szóval csak ezen vesztettem pontot. Futás 3200m 12:51

2011. máj. 8. 09:19
 4/32 anonim ***** válasza:
Hühh pajtás, hát azért irigyellek, a felülés nekem jobb volt de a másik kettőből bőven lepipáltál... :D Gratulálok, ez egy nagyon szép eredmény. Remélem szeptemberben találkozunk a kiképzésen.
2011. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ok. Remélem én is. Ha nem vesznek fel, akkor nem tudom kit. Felülés meg tényleg ramatyul ment, itthon 71ment, de beakasztottam a lábam. Ott nem lehetett.
2011. máj. 9. 17:20
 6/32 A kérdező kommentje:
Jövőhéten 3-ra megyek betömetni a fogam, 20-án mehetek fel Kecskemétre.
2011. máj. 9. 20:22
 7/32 anonim ***** válasza:

Hehh, nekem ott pont 71 ment :p Fogászat meg mókás dolog volt, mert előző hét pénteken kaptam meg a behívót és úgy tudtam hogy még kicsivel több időm van...kövi kedden öt fogat tömött a doki, csütörtökön volt a hajcihő... :D

Te is szurkolhatsz nekem, engem gerincferdülés miatt továbbküldtek másodfokra...azt mondják jó esélyeim vannak mert állítólag 297 elég jó pont, de azért...aggódok egy kicsit...szóval szurkolj...

2011. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
A felülésen még mindig bánkódok. Nekem 16-án fogászat tömés, 20-án meg Kecskeméten leszek leellenőrizni. ha megint belekötnek, nem tudom mit csinálok. A toborzót kérdeztem, azt mondta ott egy pali, hogy ilyen eredménnyel 99% az esélye, hogy felvesznek. De akkor sem 100%! Majd meglátjuk....
2011. máj. 10. 19:39
 9/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sok sikert, remélem majd találkozunk szeptemberben :)
2011. máj. 10. 19:39
 10/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


És milyen szakot jelöltetek meg?

2011. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!