Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Kinizsibe felvesznek?

A Kinizsibe felvesznek?

Figyelt kérdés

Érettségi átlag: 3,9-4,0

Műveltségi (Szentendrén) 67%

Továbbjutottam Kecskemétre, ott produkáltam 327pontot a fizikain a 360-ból és 112 az IQ-m, illetve volt olyan, hogy bevillannak betűk és számok (4db) ott 40-ből 31-et értem el. Az egészségügyin meghúztak, 20-ig be kell tömni a fogam és elvileg felvesznek. Nem tudom.

Van esélyem ilyen eredménnyel? Nincs se nyelvvizsgám semmi, csak jogosítvány B kategória.


2011. máj. 7. 16:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Látom írogatjátok hogy mennyi pontotok lett sportból. Az a probléma hogy Kecskeméten oké hogy megmondják hogy mennyi pontod lett, de azt ott Szentendrén nem veszik figyelembe. Kecskemét csak egy papírt küld tovább hogy alkalmas vagy-e, vagy sem. A Szentendrén elért sport többlet pontokat számítják csak a felvételi pontodhoz. Szóval futásból maximum 5 pont szerezhető (felvételi pontodhoz)Fekvőből 47 volt a minimum, és ez fölött ha meg csinálsz 57-et akkor + 1 pont, ha 67 akkor + 2 pont szóval tízesével plusz egy pont. Ugyan ez felülésnél is, csak ott 57 a minimum.


Felvételi pont összetevői:

- Teszten elért százalék osztva 2-el. Tehát ha 66% akkor 33 pont.

- Érettségi jegyek összege. (Maximum 25 pont)

- "B" kat jogsi + 4 pont

- Országos sport eredmény + 2 pont

- Szakirányú végzettség + 5 pont

- Nyelvvizsga: -Alap C : 2 pont

-Közép C : 4 pont

-Felső C : 6 pont

2011. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Jah és amúgy mindenkinek mondták Szentendrén a bizottsági elbeszélgetésen hogy kinek hány pontja lett.
2011. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Mr.Super TNT ***** válasza:
Én meg úgy tudtam ,hogy az ottani alkalmassági egy elő-alkalmassági és az alapján döntik el ki megy Kecskemétre és szerintem a tisztiénél számít ,hogy mennyi a tanulmányit különben akkor nem lett volna értelme ,hogy megszűrjenek 940 -ből 244-et aztán úgy továbbküldjék szerintem az elő alkalmassági azért volt ,hogy ne keljen akkora létszámot küldeni Kecskemétre meg Kecskemét szigorúbb volt mint a Szentendre akkor meg mi értelme lett volna ennek.
2011. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, mint az utolsó.
2011. máj. 16. 20:33
 25/32 anonim ***** válasza:

Tavaly én is úgy tudtam, (már 2X voltam mindenhol) idén a haverom, és a haverjaik magyarázták el (akik már oda járnak). Szentendrén azért szűrnek hogy ne küldjenek 1000 embert Kecskemétre, mert annak nem lenne értelme, hogy ilyen drága vizsgálatokat megcsináljanak mindenkin, és idő sem lenne rá mivel a sok Zrínyis úgy megy... Jah és igen is hogy a tanulmányi eredmény számít. Idézem az egyik kiképzőt a bizottsági elbeszélgetésről: "Nekünk most okos emberekre van szükségünk, nem erősekre. Erősek lesztek ha felvesznek ide titeket."


Most aki továbbjut Kecskeméten azokat rangsorolják újra, a szentendrei pontszám alapján.... És egyértelműen a jobbakat veszik fel.

2011. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Akkor a Kecskeméti 327pont mit ér?
2011. máj. 16. 20:59
 27/32 A kérdező kommentje:

De ez nem jó, mert ott csak 73fekvőt nyomtam, plusz pontért nem mentem, mert addigra felálltam, pedig simán bírtam volna és még idő is volt. Futás meg 13:50 lett, szóval majdnem egy perccel rosszabb! Felülés meg 60db volt.

Szóval nagyon gyenge a Kecskemétihez képest!

2011. máj. 16. 21:30
 28/32 Mr.Super TNT ***** válasza:
Szerintem akkor meg így értelme nem lenne a dolognak ,mert akkor szerződésesbe felvesznek fizikai pont alapján tiszthelyettesibe + még akkor a felvételi rangsor már rég eldőlt én nem hiszem ,hogy semmit nem ért az egész akkor minek küldtek volna tovább?
2011. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Mr.Super TNT ***** válasza:
És minek mondták nekem ,hogy megadják a lehetőséget a továbbjutáshoz a bizottságin?
2011. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mi van, de ha nem vesznek fel, akkor jövőre nem próbálom meg, mert ennél jobbat csak nehezen tudnék teljesíteni. (mondjuk felülésre rákészülök, meg kicsit jobban írom meg a műveltségit.) Én így vagyok most ezzel, remélem felvesznek, de ha nem, akkor meg így jártam.
2011. máj. 16. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!