Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Atól hogy van egy kis gerincbá...

Atól hogy van egy kis gerincbántalmam attól felvesznek katonának (de ez a gerincbántalom korrigálható)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a gerincbántalom, attól függ? :)
2011. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom gerincferdülés...ha a fizikai alkalmasságin jó pontjaid voltak - 300 körül vagy a fölött - akkor nagyon valószínű, hogy másod fokon alkalmas leszel. Én is most felvételizek, ugyanez történt - válasz még nincs viszont Zrínyis ismerősöm mondta hogy rengeteg iylet hall, hogy másodfokon alkalmas volt, és gerincferdülés miatt problémáztak vele. Nem tudom hogy te is Zrínyire jelentkezel-e, de azért írtam le hogy ha esetleg igen akkor tudd hogy ez ott történt/történik.
2011. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem hiszem.

Tesómat nem vették fel, mert allergiás a parlagfűre.

Minden vizsgája tökéletes volt..

2011. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a súlyosságától függ. De az allergiát nem vizsgálják ki, max ha bevallod.
2011. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem vesznek fel gerincferdüléssel, lúdtalppal sem. Ezek azok a dolgok közé tartoznak, amit ha bevallasz, ha nem az orvos kiszúrja, nem úgy mint az allergiát. Esetleg ha tényleg valami nagyon szuper pontszámot megszerzel a fizikain másodfokon lehet, hogy sikerül, de ne éld bele magad, azért nem olyan könnyű.
2011. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Nem véletlen, hogy kizáró ok. Hosszú távon komoly egészségügyi gondjaid lehetnek belőle.
2011. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!