Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Meghalt Oszama bin Laden. Mi...

Meghalt Oszama bin Laden. Mi jön ez után?

Figyelt kérdés

Pár napja felröppent a hír, hogy Európában atombombát robbantanak, ha meghal bin Laden. Erről mi a véleményetek?

Miért is olyan nagy áttörés ez? Simán a helyére állhat más, és folytatódhat ugyan úgy minden, ahogy eddig is volt. Vagy ez ennél összetetteb dolog?


2011. máj. 2. 06:29
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Elképzelhető, hogy "megtorolják" Amerikának és/vagy a többi országnak ezt a műveletet? Lehet bármi hátrányunk ebből?

[link]

2011. máj. 2. 06:34
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Oszama Tri Laden
2011. máj. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Ez a hír csak arra jó, hogy az USA hatalmasságát hirdesse. A gyakorlatban nem sok minden változik, mivel megvannak a helyettesei és a szervezet ugyanúgy működik tovább mint eddig.

Az USA-ról meg csak annyit, hogy 10 éve vannak Afganisztánban, mégsem számolták fel az ottani máktermesztést, ami a föld heroin termelésének a 90%-át adja. Sőt, még jobban virágzik az üzlet mint a tálibok uralma idején.

Lehet arra hivatkozni, hogy az ott élőknek nincs más megélhetési forrásuk, de ebből a megélhetési forrásból legalább annyian halnak meg a világ más pontjain, így nem érzem igazságosnak ezt az indoklást.

Azt, hogy hogyan jut ki a mák vagy a heroin az országból (esetleges USA katonai, titkosszolgálati segítséggel) meg már meg sem merem kérdezni.

2011. máj. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Sztem az Al-Kaida választ majd másik vezetőt és kész 1 vezérük halála miatt nem fog összeomlani a szervezet hacsak nem jön majd ilyen pozícióharc. De sztem eléggé kamugyanús ez a bejelentés. Lehet Obama csak majd a későbbi elnökválasztása miatt jelentette ezt és egy nagy fegyvertény lehet. Meg hallottam, hogy DNS-el azonosították a holtestet, hogy ez ő. De honnan szerezték meg az eredetit? Szóval érvek-ellenérvek tömkelege van itt sztem. Énszerintem egy nagy kamu az egész.
2011. máj. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ki tudja, hogy mi lesz, amúgy az amerikai kormányok fizették Ladent, meg a sejkek, szóval nem volt szegény, milliomos volt a legjavából, még a saját halálát is meg tudta rendezni... Nem tudom de hogy ha tényleg megölték akkor, és ha a wikileaksnak is hitetünk akkor atombomba fog robbanni hamarosan Európában, És ha ez a hír megállja a helyét akkor a wikileaksnak mindig igaza volt minden hírben..
2011. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"De honnan szerezték meg az eredetit?"


Oszamát a CIA képezte ki annak idején, amikor szövetségesek voltak a ruszkik ellen.


Amúgy meg tényleg nagy színház az egész!

2011. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

''Oszama személyazonosságát igazolták, valóban róla van szó. Az ehhez szükséges DNS-mintát Oszama nővérének holttestéről szerezték be, mert egy bostoni kórházban halt meg.'' -index.hu


És az atombombával mi a helyzet? Szerintem eléggé elképzelhetetlen, hogy pár óra múlva felrobbanjon egy itt, Európában.

2011. máj. 2. 07:35
 8/23 anonim ***** válasza:
Mi jön, mi jön... Egy újabb terrorista aki ellen majd Amerikának (természetesen fegyverrel) meg kell védenie a világot az elkövetkező tíz évben.
2011. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

07:36


lehetőleg egy olyan országban ahol sok az olaj vagy egyéb természeti kincs. :)

2011. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Milyen bizonyitek van arra , hogy valaoban meghalt/megoltek ?Vagy csupan egy ujabb bloff ?
2011. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!