Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nők lehetnek katonák?

Nők lehetnek katonák?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 15:00
1 2 3
 11/30 a_maestro_főnök ***** válasza:
94%
ne legyél már ekkora nagyokos mert van olyan is, hogy NŐI EGYENJOGÚSÁG
2011. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
45%

[link]

Igaz ez nem a magyar honvédség, de! Honvédségen belül adminisztratív vagy hadtápos, rádiós munkakörökben simán elképzelem a nőket, de azért már harcoló alakulathoz? Na ne, amúgy is az Amerikai hülyeség az mindíg eléri Európát is, sajnos. Végül meg, ha lányok annyira katonának vagy rendőrnek akarnak menni, ami mostanában elég nagy divat, akkor miért nem mennek a szénbányába, vagy miért nem mennek betonozni? Ez az amit annyira nem értek.

2011. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
38%
Diszkrimináció tiltása ide vagy oda, mérföldekkel kevesebb eséllyel indulnak a nők ilyen pályán, mint a férfiak. Legyen szó egyszerű kiképzésről, vagy katonai egyetemről, egyiknél sem előny, ha nunija van az illetőnek.
2011. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem nőnek való, nem nőies pálya. Hivatásnak meg végképp nem tekinthető.
2011. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%
szvsz ha elbírja a puskát, tökmindegy, mi van a gatyájában...
2011. márc. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Elsa ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetnek - hisz most nemrég hozták haza az egyiknek a holttestét Afganisztánból. Nem emlékszel?
2011. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
87%

"Diszkrimináció tiltása ide vagy oda, mérföldekkel kevesebb eséllyel indulnak a nők ilyen pályán, mint a férfiak. Legyen szó egyszerű kiképzésről, vagy katonai egyetemről, egyiknél sem előny, ha nunija van az illetőnek."


Ne hazudj! Hány évet húztál köcsög?

2011. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintem nem nőnek való, nem nőies pálya. Hivatásnak meg végképp nem tekinthető."



Anyádnak!

2011. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
3%
Köcsög? Figyeljél már a szádra te kis szäros. 22 éves vagyok és lány, szóval nekem ne köcsögözz. Mellesleg a kérdésedet sem értem, mit húztam volna?! :)
2011. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Ancsa171 válasza:
91%
:)Én hivatásos vagyok, és nő! Az én véleményem, hogy igen is kellenek a nők erre a pályára, persze megfelelő fizikummal! Láttam én már izmos...'erős' férfit reszketni a sötétben, fegyverrel az oldalán. És láttam már nőt kiképzőként...messze lepipálta férfi társait...ugyan nem a honvédségnél, hanem egy másik fegyveres testületnél. Nem az számít, hogy nő vagy férfi, hanem az erőnlét. Nem véletlenül van alkalmassági. Inkább a pszichológiát kellene komolyabban venni...
2011. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!