Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Három hete regisztráltam a...

Három hete regisztráltam a budapesti toborzóirodában! Az elkövetkező 1-2 hónapban jelentkeznek is vagycsak szédítik az agyamat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 16:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
háát tényleg elkanyarodtunk a témától.... mosolyogva olvasgatom a hosszászólásokat:) de a telefon még mindig nem jön..:( .... amugy éjjel nappal edzek... nem érdekelnek a pontszámok. vagy elérem a megfelelőt, vagy nem. én nem filoznék... csak jöjjön már az a szájba baszott telefon basszátok meg!!!
2011. jan. 25. 10:36
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát ja.Mellette meg hallgatom anyámékat, hogy úgyse lesz belőle semmi, látod hogy nem hívnak bla bla bla.Alapból idegesít, hogy miért nem hívnak már.Hiába telefonáltam nekik.Várjak türelemmel, majd szólnak.Kössz.

Elegem van!!!!!Ott akarok már lenni!!!!

2011. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!