Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Három hete regisztráltam a...

Három hete regisztráltam a budapesti toborzóirodában! Az elkövetkező 1-2 hónapban jelentkeznek is vagycsak szédítik az agyamat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 16:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát b@zdmeg,pedig ez a helyzet.251 pontot csináltam és most februárban kell majd mennem elméletileg(pontos dátumot még nem kaptam) megismételnem a fizikait,hogy meglegyen a legalább 260.Azt mondták a toborzóban,hogy mindenkinek el kell érni a T4-et.Más nyelven nem tudom elmagyarázni.
2011. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

1 Én sem bunkó hangnemben szóltam hozzád!!!B@zdmeg nélkül nem tudod elmondani a véleményed???

2 Én azt mondom amit nekem mondtak, amit nekem el kellett érnem.Meg a tapasztalataimat osztottam meg.

3 Tanulj egy kis illemet mert parasztokra nincs szükség a honvédségnél.

2011. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha egy b@zdmegtől így begyulladsz akkor a lelked igencsak egy galamb erejével vetekszik.Én már előtte 3szor leírtam,hogy nekem mit mondtak a toborzóban és,hogy mi a helyzet az én felvételim kapcsán,de sajnos nem sikerült felfognod.Nos,szerintem a honvédségnél főleg nincs szükség:értetlenekre,galamblelkűekre.Ha egy b@zdmegtől már megsérül a pici lelked,akkor jobb,ha az utcára sem mozdulsz ki,nehogy megsérüljön a pici lelked.
2011. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Bocs,az utolsó mondatban lévő ismétlésért,de most még álmos paraszt vagyok.
2011. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mellesleg,ha már itt tartunk te illemhuszár,de mondtad először az én mondandómra,hogy hülyeség,amivel ugyebár lehülyéztél.Akkor most nem kell sírva fakadni egy b@zdmegocskától.
2011. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Eléggé elkanyarodtunk a témától.Meg szerintem nagyon nem vágod mit is jelent a galamblelkű.Engem innentől nem érdekel az egész.Fel lehet menni az AVI honlapjára meg lehet nézni az alkalmasságiról mindent.
2011. jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A galamblelkű azt jelenti,hogy valaki kis tutyi-mutyi szelíd birka,aki azonnal megsértődik a legkisebb csúnyább hangnemű szótól még akkor is,ha nem sértő szándékkal mondják neki.Pontosan utánanéztem mindenhol a felvételi eljárásnak és a toborzóban is megkérdeztem mindent.Itt segíteni akartam azzal,hogy elmondtam én hogy jártam és más is számíthasson rá,hogy járhat így.Minden jót.
2011. jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Neked is!!!És bocs ha bunkó voltam.De ez a katonaság már nagyon frusztrál.Mármint ez életem célja , hogy végre ott legyek.És hát néha kicsit túlbuzgó vagyok ebbe a témában.
2011. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor találkozzunk a harcmezőn! :D
2011. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Bárcsak már ott tarthatnánk!!!:)
2011. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!