Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Három hete regisztráltam a...

Három hete regisztráltam a budapesti toborzóirodában! Az elkövetkező 1-2 hónapban jelentkeznek is vagycsak szédítik az agyamat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 16:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen,fognak jelentkezni,ne türelmetlenkedj.Majd fogsz kapni felvételi időpontot.Ha túl leszel a felvételin(és sikerül is),akkor kösd majd fel a gatyád,mert utána tényleg nem tudja senki mikor jelentkeznek legközelebb.Lehet 1-2 hónap,lehet egy év.
2011. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jól szól az előttem író.Én is most várom az alkalmassági időpontot.De én már 1 évvel ezelőtt voltam azért kell mennem újra mert lejárt az alkalmassági és újra meg kell csinálnom.
2011. jan. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat!!! De amint kivehető a szavaitokból akkor hiába vagyok alkalmas (ha alkalmas vagyok) utána rögtön nem kezdhetem el a kiképzést ha nem hivnak... márpedig sajnos igen sok alkalmasnak vélt katona jelölt van (hallomásom szerint) aki vár és vár....


Én minnél hamarabb akarok katona lenni... felejtsem akkor el ezt a tervemet????

2011. jan. 20. 13:46
 4/22 anonim ***** válasza:
Én is minél előbb akartam, meg akarok katona lenni.De ahogy már írtam jó régóta várok.Nem szabad feladni!!!Van egy ismerősöm aki 2 évet várt!!!De megérte, mert azóta már ő is kiképző lett. :)
2011. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Azért csak menj felvételizni nyugodtan,mert olyan is van akiből felvételi után 2-3 hónapon belül katona lesz.... Hajrá!Nekem fél év telt el a felvételim óta,most megyek februárban megismételni a fizikait,mert előtte csak 251 pontom lett.Most már sokkal jobb fizikai állapotban vagyok,úgyhogy remélem a legjobbakat.
2011. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
És a 251 pontot nem fogadták el??? :O
2011. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem volt nekik elég.Akkor sajnos még csak annyit tudtam.Most már más lesz a helyzet... :)
2011. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy 180 ponttól már fogad az alakulat.Amúgy meg T3-on 240-et kell elérni.260-at azoknak kell akik misszióra készülnek.
2011. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
:) 180 pont csak arra elég,hogy ne kelljen fellebbezned.Ugyan a T3 tényleg megvan 240-től,de szinte sehova sem hívnak be 260(T4) alatt.Tehát a T4-et kell teljesítened ahhoz,hogy bekerülj.És igen azt is mondják,hogy 180-nal már felvehet az alakulat,de ez ennyi ponttal csak akkor történik meg,ha nagyon kell az ember és alacsony az átlag felvételi ponteredmény... De mostanában rengeteg a felvételiző.
2011. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Ne haragudj meg, de én ezt hülyeségnek tartom.A toborzóban is azt mondták, hogy ha meg van a 240 akkor sima ügy.Ismerősömnek 180 pontja lett és volt már kiképzésen.Az összes katona ismerősömnek is 240-et kell csinálni.260 a külszolgálatosoknak kell.
2011. jan. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!