Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kinek szurkolnál egy koreai...

Kinek szurkolnál egy koreai háborúban, Északnak vagy Délnek?

Figyelt kérdés
Csak egy mondatos választ kérek egy rövid indokkal!
2010. nov. 30. 16:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
A koreai civileknek. Különösen az északiaknak. Remélem, hogy viszonylag meg fogja őket kímélni az esetleges háború.
2010. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer azért ellátogatnék oda, érdekes egy világ. Mindkettő.
2010. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok én is, de remélem nem pont akkor fog kitörni a háború. :D Egyébként egyiknek se szurkolok, remélem nem lesz belőle háború, de ha lesz is mi kimaradunk belőle. Nagyon ajánlom, hogy most az egyszer ne nyaljuk fényesre az USA seggét és merjünk nemet mondani!
2010. dec. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Dél... cask azért mert volt délkoreai autónk xD
2010. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%
észak-korea éljenek a komcsik
2010. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

„Dél... cask azért mert volt délkoreai autónk xD”


Hát igen, ez azért nyomós indok.

2010. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

„Dél... cask azért mert volt délkoreai autónk xD”


Hát igen északi nehezen lehetne. xD

2010. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%

Én már vettem jegyet az Észak-Korea Dél-Korea összecsapásra, sikerült a második sorba jegyet szereznem, ráadásul az Dél-Korea drukkerek között. Az egyetlen tényező, amiért sikerült megszereznem 200 Forintért az a szomszéd, mivel Chuck Norris ül mellettem.

Remélem, Kim Dzsong Il is eljön, mert akkor megdobálhatom a szendvicseimmel is. Ha-Ha.

Szóval én Dél-Korea szurkoló vagyok, sajnos nem sikerült nemzeti színű ruhát venni, de fehér gatyában és fehér baseball sapkában fogom tudni lengetni a Jin-Jang jelet (sajnos a Dél-Korea zászlómat megette a kutyám, a kutyámat meg megette Kim Dzsong Il).

Remélem a háború izgalmas lesz, hiszen nem azért vettem repülőjegyet a Fekete Pákótól (feketén), hogy egy unalmas csatát nézzek végig. Az atomfegyverek bevetését nem preferálom, mert azt a bírók piros lappal büntetik, és én a tiszta játékot szeretem. Remélem most a frontvonalon Pikachu is feltűnik, ha ő ott van, villámlik a háború.

Egyszóval az észak-korea-dél-korea összecsapásban szerintem 3:0-ra nyer Dél-Korea, és a látványos győzelem miatt egész Tajvant Dél-Koreához csatolják.

Az első válaszoló meg bizonyára nem tud olvasni, mert rövid indokot kérnek, ő meg p*fázik össze-vissza (ez is egy "humor" szeretett volna lenni, ne vedd komolyan).

2010. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

„Hát igen északi nehezen lehetne. xD”


Pyeonghwa

Sungri

2010. dec. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én a temetkezési vállalkozóknak.

Biztos, hogy ők jönnek majd ki a legjobban a háborúból.ű

xD

2010. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!