Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért kellett nekünk mind a 2...

Miért kellett nekünk mind a 2 világháborúban a rossz oldalon állnunk?

Figyelt kérdés
És egyáltalán mért nem törődik senki ezzel a kis országgal? Ha pedig már senki nem foglalkozik velünk miért nem tud Magyarország egységesen kiállni az érdekeiért és egy erős, fejlett országot létrehozni?
2010. nov. 5. 09:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

(A jobbikot ne keverd ide, az ugyanolyan idióta párt,mint a többi. Egyébként 20 vagyok,de ez sem tartozik ide!)


Olvassátok el a Mein Kampfot. De komolyan,abban leírja,hogy mi az árja. És elmondom nektek,hogy a Hitler által megadott feltételeknek( dédszülőkig bezárólag nincs a családjában zsidó,cigány,nigger vér)a magyar tökéletesen megfelel!

2010. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Pro Patria ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nincs benne zsidóvér?

A magyarságban nagyon is sok van keveredve ebből. És a legtöbb egyébként német nevű. Ne felejtsd el, mindenkinek 4 nagyszülője, 8 dédszülője, 16 ükszülője van.

Nem hiszem, hogy ebből a 28 emberből ne lehetne akár csak egy is zsidó származású. Ha mondjuk Burger, Müller, Schmidt a neve, már "gyanús", mert a zsidók Ausztriából települtek be.

Szóval ne nagyon sírja itt vissza senki a nácizmust. Még Hitler is megbukna a vizsgán!

2010. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyetértek. nemis értem , hogy hogyan fordulhat meg egy XXI. századi embernek a fejében az, hogy a nácizmus jó dolog...
2010. nov. 6. 22:47
 14/20 anonim ***** válasza:
32%
Bár én nem értek egyet a 46%-ossal, ő legalább érvel,vitázik. Ellenben a kedves kérdező azt mondja vissza,amire a média olyan jól betanította. Nem érvel,nem csinál semmi hasznosat,csak mondja azt,amire betanították! Ilyen egy mai tipikus ember! Ez az igazán szomorú és nem az,hogy hol álltunk a világháborúkban.
2010. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
0%
Annyiból jó lenne egy Hitler géle ember aki magyar,hogy nem lenne ennyi zsidó meg cigány az utcákon...
2010. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"A kedves kérdező" elmodta a véleményét, mert nem szeretne vitába keveredni, de ha már a kedves válaszoló előhozta a témát akkor elmondom az én érveimet.

Lehet, hogy rasszista vagyok, vannak problémáim különböző népcsoportokkal pl:ázsiaiak, zsidók, a cigányokat kifejezetten gyűlölöm, de az amit Hitler csinált, az hogy brutális kegyetlenséggel mészárolta le emberek ezreit, szerintem az barbarizmus és teljes mértékben elítélem az efféle nézeteket és az ilyen nézeteket valló embereket, még jobban mint a különböző népcsoportokat.

2010. nov. 8. 16:37
 17/20 11ptr ***** válasza:

...a baj az, hogy most is háborúban állunk, -Afganisztánnal - és ezt is el fogjuk veszíteni!

És ha a hadszintér ide helyeződik át, egy szót sem szólhatunk! Mi támadtuk meg őket, - minden ok nélkül!

Ezen is érdemes lenne elgondolkodnunk!!!

2010. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Pro Patria ***** válasza:
Látom lelki szemeim előtt, ahogy az afgánok kecskéket terelnek a Kékestetőn..
2010. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ezjóó(Y)
2010. nov. 10. 22:18
 20/20 11ptr ***** válasza:

...nem kecskét fog terelgetni! Ott fog utazni a metrón melletted, és tízkiló TNT-vel lesz kibélelve.

ÉS amikor a korházban arra ébredsz, hogy megvakultál és hiányzik a kezed - lábad, nem fogod ilyen mulatságosnak tartani!!!

És egy percig se hidd, hogy ez nem fordulhat elő!

Na és a tízmilliárdot is el tudnánk másra költeni!

2010. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!