Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miert van szüksége pár ezer...

Miert van szüksége pár ezer észak koreai gyalogos katonára az oroszoknak mikor 20 millió tartalékos katonájuk van sorallomanyban?

Figyelt kérdés

Állítólag pár ezer észak koreai katona már orosz gyakorlotereken készül csatlakozni az orosz különleges művelethez a dél koreai és ukrán hírszerzés szerint .

Sőt állítólag már néhány tiszt meg is halt miközben bejáráson voltak a front vonalat tanulmányozva.


Én személy szerint nem ertem egy ilyen jelképes lépésre minek van szükség mikor törvényileg is megtehetne akármikor Kurksz után Putyin hogy sorkatonakat használjon ha nem elég az önkéntes.

Behívna akárcsak 50 e katonát Oroszország keleti részéből szerintem egyszerűbb volna mint pl atomtechnikat vagy ur technológiát adni egy őrült rezsimnek.



okt. 12. 15:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ezért kéne csak vidéken sorozni vagy titokban nem kell szerintem ezt kollektíven bejelenteni szépen minden hónapban behivnek 20 e + önkéntesek meg pár ezer új fegyenc az csak elég
okt. 12. 21:44
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Amiért Franciaországnak is az idegenlégióra. Mert a külföldiekkel nem kell "elszámolni" otthon, nincsenek rokonai belföldön akik elégedetlenkednének ha a fiuk, testvérük helyett egy táviratot és egy plecsnit kanának haza a postásól.
okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez a háború eszkalacios szempontból naprol napra rosszabb és akor meg nem beszéltem a másik háborúról a közel Keleten ami bármikor robbanhat egy meg durvább szintre.


Nekem nagyon úgy tűnik hogy az emberiség háborús pszihozisba fog esni és nemtudom ki a fene fogja megmenteni saját magától.

Trumpban remélem ott van az isteni szikra hogy ezt megoldja (már ha győz)

okt. 12. 23:18
 14/17 anonim ***** válasza:

Mert az átlag orosz paraszt pont olyan gyáva, kétszínű senkiházi, mint itthon a fideszesek.


Addig nagy pofával élteti a háborút meg Oroszország anyácskát, míg nem a saját fiát vinnék el golyófogónak. Akkor viszont hirtelen elkezdene elégedetlenkedni.


Ezért Putyin elvtárs nem mer az oroszok közül túl sokat besorozni, nehogy elégedetlenkedjenek a muzsikok. Helyette hozza a mindenféle szedett-vedett zsoldosokat.

okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A ruszkiknak nem kell jelenleg mozgósítani, az önként jelentkezők létszáma meghaladja az igényeket. Hogy miért van ez, az egy más téma, de havi átlagban 30 ezer katonát tudnak így besorozni, ami bőven fedezi a szükségleteket. Ha É-Koreából mennek is katonák, nem hinném hogy olyan mennyiségben mennének hogy érdemben befolyásolnának bármit is, kb 600 ezer orosz van a fronton, pár ezer koreai nem oszt-szoroz a képletben. Szerintem ha nem kacsa ez az egész, mint a Putyin meghalt, többször is, rákos, halálán van, kifogytak a lőszerből, már két éve a rakétákból is, tönkrementek, éhen haltak, már csak ásóval tudnak harcolni, mosógépcsip, és hasonló bullshitek, akkor ez az egész max tapasztalatszerzésre lesz jó a koreaiaknak.
okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15 # meg nyilván nem ingyen küldi Kim jong un.lebrt neki folyik be a zsold aztán a tizeded visszaosztja plusz egykis orosz haditechnikát szerez.
okt. 13. 09:35
 17/17 anonim ***** válasza:
Az Észak-kórok jobban bírják!
okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!