Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg ennyire veszik komolya...

Tényleg ennyire veszik komolyan a tartalékos propagandát, hogy ki lett a reklám kampányarca?

Figyelt kérdés

[link]


Biztos megrohamozzák a toborzóirodákat, ha meglátják ifjabb Schobertet. No comment...


aug. 18. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, a lányok sorban állnak.
aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A nemzethy hülye gyerek.

"Van az a pénz, amiért korpásodik az ember haja."

aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden reklám hazudik vagy a fogyasztóra nézve káros részletet maszatol.
aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Minek katona egy békepárti elveket valló ideológiát képviselő rezsimnek? A fidesz pacifista, ha megtámad Románia a béke jegyében átadák Magyarországot, mert nem háborúpártiak, hanem lúzerek.
aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Már a Pesti srácokkal is kampányol a honvédség.

Ennyit a politika függetlenségről.

aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elsőkézből adok információt, mert én is jelentkeztem. Felszereltem, és három nap után megelégeltem és leszereltem.


Az ottlétem alatt, nem győzték hangsúlyozni a csapatunknak hogy aki tud, az ajánlja a környezetében lévő embereknek.


Mi több ajánlási program is van. Aki már állományban van, és bevisz 3 embert, majd azok a kiképzést követően minimum ha jól emlékszem fél évig a kötelékben marad bruttó 500.000 ft kap.


Valamiért nagyon hajtják a dolgot. Nekem kissé túlságosan is erőltetik.

aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemzeti Piramis játék
aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!