Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi ez a bőnyálú Arab ..opkodás?

Mi ez a bőnyálú Arab ..opkodás?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ország balhézhatna mert így úgy de elvették a földjeiket köztük mi is. Utánanéztem egy kicsit ennek az Izraeli Palesztin viszálynak hogy azért ne csőbután irogassak de semmi olyan dolog nem történt ami itt ne történt volna a világháborúk alatt és mégis mostanra a legtöbb ország EU-n belül meg mindenki tudta rendezni a helyzetet és fáj fáj sokminden ez tény de mindenki felfogta hogy menni kell tovább. Igazából sok választásuk nincs is mert látjuk mi a vége.


Egy ország jóléti helyzetét tükrözi hogy mennyien vándorolnak el onnan és mi magyarok nem vagyunk semmik ebben de még az EU n belül (Románia Lengyelek , szerbek, ukránok etc) sokkal durvábbak nálunk de hogy mi van a legtöbb afrikai országban és az arab országok többségében az nagyon durva.... Úgy jönnek ide mint légy a sz.rra.


Nem vagyok fideszes 36 évem alatt 1x sem szavaztam rájuk de maga a migráns hírterjesztések maximálisan igazak amit az m1 nyom orrba-szájba.


Volt szerencsém kimenni Londoba és párizsba és amilyen helyzetek ott vannak az nagyon durva , london egyenesen olyan hogy Angol embert alig látsz az utcákon és mivel az egészségügyi tanfolyamomat végeztem most el egy kis időt eltöltöttem ott és eszméletlen a helyzet ehhez képest MO egy patyolat tiszta hely .... Rengeteg öreggel volt szerencsém beszélgetni a betegápolási időm alatt de ezek az emberek is rosszul vannak a jelenlegi helyzettől.


Visszakanyarodva a Palesztin részre...


Feszült volt a helyzet sok sok éve is izrael és a palesztinok és még jópár arab "nemzet" között de nem nagyon lépkedtek át határokat az utóbbi időben (kb 20 év)


Ugye volt ez a terror akció ami történt a fesztiválon, azért ez nem volt gyenge még akkor sem ha esetleg a hamasz egy proxija volt iránnak. Nagyon durva mészárlást rendeztek és ott volt minden felnőtt , nő , gyerek , erőszakolás , kivégzés még testkamera videók is előkerültek arról ahol házakba lövöldöznek be.


NA most gyerekek :) Ezek után hogy nem szerették nyilván egymást az elmult 20 évben sem de nagyobb balhé nem volt ezek után azok akik palesztin zászlókkal szaladgálnak mint egy idióta... mit vártak? :) Hogy izrael majd leül és átbeszéli a dolgokat a hamaszal? A hamasz egy terror szervezet a világ kb 80-90%-a szerint olyan szinten egybeolvadt a lakossággal hogy számukra egy legitim kormány ha hívhatjuk így mert ők irányatanak, mindenhol ottvannak és az hogy civil helyeken épületekben kempelnek az olyan világos mint a nap.


Izrael szarrá bombázta a várost nagyon durva pusztítást lenyomott és nagyon sokan meghaltak rengeteg gyerek is és erre még az én szótáramba sincs elfogadás mert egy gyereknek nem szabadna ilyenen átmenni (persze ezt szín tisztán köszönhetik a haverjaiknak akik azt a fesztiválos vrengzést lenyomták) de ti mit csináltatok volna ha tökmindegy ki nem fogok nevesíteni de az egyik szomszédos ország aki nem kis területet csípet le az országunkból átugrott volna és tömegmészárlást rendezett volna mondjuk egy rendezvényen ahol a gyereked is ottvan?


Mert ha te ezek után az utcára akarsz kimenni és énkkel akarod lerendezni azt hogy több ezer embert kivégeztek akkor te beteg vagy :) Én holt biztos hogy ha az egyik családtagommal történt volna de akár máséval is de itt az országomban biztos hogy valami nagyon durva radikális dologra készültem volna.


Na ezt nyomja most izrael teljesen jogosan. És lehet sok nemzet töke televan Izraelel de az is biztos hogy a lo..arnak nem kell a terror és az iszlám(radikális verziója) aztán mégis az van hogy orrba szájba vándorolnak ide.



ma 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor homokba dugod a fejed, mert Magyarországra is eszméletlenül sok migráns érkezik. És a mi migránsaink nem hajlandóak megtanulni magyarul.
ma 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1/


Valóban érezhető mert a 0 nál minden nagyobb 15 éve max turisták voltak ehhez képest meg pár kebabos.


Nem dugom a fejem a homokba :) inkább csak látom hogy mi van az általam felsorolt nagyvárosokban és ezekhez képest MO semmi. De abban igazad van hogy tényleg kb 15 évvel ezelötti időszakhoz képest jóval többen vannak.

ma 07:17
 3/9 Sindelar ***** válasza:
61%

Még ha csak kebabosok lennének. A gyárakat is ellepik:


[link]

ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jóllvan igaz viszont tartom még mindig magam ehhez itthoni helyzet semmi, Magyar szinthez képest viszont igen valóban sokat romlott.


Pont ezt akarom írni hogy ha ez így megy tovább akkor nagyon durva lesz itt is, és nem ezek nem képesek felvenni az EU a mi esetünkben meg a Magyar szokásokat teljesen tisztán láttam ezt a nagyvárosokban mindenki csak hozza a saját szarját és abban laknak.



Pakisztániakkal és egy iránival laktam az egyik házba ahol szobát béreltem és bmeg ezek szó szerint a szobába polcrendszerekkel csináltak egy piacot a lakásba és a szönyegen aludtak. Hát menjenek már a ...ba , volt öreg akihez házhoz kellet mennem mert az állam biztosított ápolót (engem) és azok is a családjukkal úgy éltek mint ha a sivatagba lettek volna.


Már régen túl vagyunk azon hogy legyél elfogadó ... a lo..art leszek az nem is kell annak lenni már.

ma 07:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismeretes, hogy Irán 2040-re tervezte Izrael elpusztitását, még homokórát is felállitottak Teherán főterén, amely majd akkorra jár le.

De nem igazán Izrael volt a cél, hanem az egesz Közel Kelet, Szaud Arábia, az Öböl menti országok... Izrael csak azért az első, mert kellet egy reklám-sztár, meg mert a legerősebb ellenfél a régióban.

ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ahogy mondták is: fejletségi szinten és kulturális szinten is Izrael kiemelkedik onnan , bár fejletségi szintet annyira nem nagy számnak venni mert ezek (irán és a haverok) 2000 éve is ezen a szinten mozogtak a fanatikus hülyeségeik miatt.


Izrael nagyon kicsi de összefogva sem bírnak el velük lásd kb 3x lázadtak fel izrael ellen az elmúlt 60 évben és mindig pofára estek. Amerika meg nem fog elpártolni mellőlük és ebben az esetben ez jó is mág ha amerika nagy szarkeverő inkább ők mint ez a szenny.

ma 07:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Irán még nem kész a teljes háborúra, előbb még atomot akar, másreszt meg a proxikon kivül teljes uralmat Sziria, Irak és Jordánia felett.

Ezért is volt meglepő a Hamasz mostani Izrael elleni durva támadása, különös tekintettel arra, hogy nem hangolta össze a lépést "apucival".

A gázai alagutakból a Hamasz rengeteg számitógépe és más dolumentuma került napvilágra. És ime a magyarázat:

A Hamasz szunnita, Irán és a hezbollah siita.

Szinvárék tudták, hogy Irán úgy tervezi a harc indulását, hogy a Hezbollah alagutakból kitörve izraeliek ezreit lemészárolja (erre való terveket meg is találták a Hezbollah parancsnokságain). A Hamasz vezetői azonban azt akarták, hogy a történelembe "palesztin felszabaditása" ne siita, hanem szunna hős veztésével itódjon be. Ezért támadta okt 7-én.

Ugy tervezték, hogy a Hamasz egyszerre indul Gázából és Ciszjordániából, ennek következtében az izraeli arabok is intifádába kezdenek, és a Hezbolláhnak és Iránnak nem marad más választása, mint csatlakozni a szunnita vezetéshez.

A terv azon bukott meg, hogy Izrael Ciszjordániában (de csak ott) felfedte a Hamasz terrorista akcióit. Az viszon helyesnek bizonyult, hogy a Hezbolla valóban azonnal belépett, és Irán a többi proxiját is támadásra utasitotta.

ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát ez elég részletes volt , itt kijött megint hogy az eszmék miatt hogy "kinek a nevéhez fog fűződni" fontosabb volt mint a totális siker..


Ami viszont nem csak nekem de rengeteg mégiumnak is kérdés volt hogy egy ekkora akciót hogyan lehetett úgy kitervelni hogy a világ egyik legjobb hirszerzése semmit se tudott.

ma 08:51
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz a kérdésre elég szomorú.


Az egész izraeli társadalom kb 30 éve a békére van beállva. Azt hitték, hogy a palesztinoknak is elsősorban a saját gyerekeik jövője a fontos, ehhez béke kell, és előbb-utóbb ezt majd a szélőségesek is belátják.


Egyszerűen nem hitték el a történteket. Pld. egy magasrangú tiszt megfenyegette a határról jelentő katonalányt, hogy ha nem hagyja abba hülyeségeket, akkor hadbiróság elé állitja.


A leginkább sajnálatos, hogy okt.7. miatt az izraeli társadalom óriási földrengésen ment át. Ma már csak 2-3% hisz a béke lehetőségében.

ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!