Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az ukrán hadvezetés tényleg...

Az ukrán hadvezetés tényleg azt javasolja a katonáinak hogy vegyék meg előre a sírhelyeiket, vagy ez is csak kormánypropaganda?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/MbDOSYlB044


Nemrég láttam ezt a videót shorts rovatban a youtube-on de máshol nem találtam erről hiteles forrást.



tegnap 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Patrióta = Orbánnakseggnyaló, fideszszoponc, közpénzen tartott, hírhamisító banda
tegnap 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Krampusz1 ***** válasza:
46%

Szomorú milyen gerinctelenül hazudozik a fidesz a tőlünk ellopott közpénzből.

Orbán a pokolban fog élve égni a fideszesekkel.

tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Igen tényleg. Kb mindent megpróbálnak nekik eladni jó zsíros áron. Azt tudtad hogy ukrán katonának pl nyugati fegyvere csak úgy lehet ha megveszi magának? Az ukrán hadvezetés nem odaadja nekik mint felszerelést, hanem eladja nekik pénzért. Na ez mekkora már!
tegnap 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Az tény, hogy nem sok esélyük van épen visszatérni. Hogy mikor veszik meg a sírhelyüket, részletkérdés.
tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Fideszes propaganda, de nem is számítottam másra azoktól, akik nem védenék meg a hazát a bajban, hanem azonnal bepucsítanának az ellenségnek. Igen, itt a Fidesz-kormányra gondolok.
tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Sima propaganda, amit kellő fenntartással kell kezelni. Csak azt nem értem, hogy itthon miért dumálunk bele a kinti háborúba. Nekünk bőven jó lenne egy tűzszünet, béke is.
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!