Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A digitális állampolgárság...

A digitális állampolgárság program alkalmas lesz kormánypropaganda közvetítésére, választások befolyásolására is?

Figyelt kérdés
Ahogy közeledik az idő, hogy nem lehet kikerülni, még nem lettem meggyőzve, kell-e ez a telefonomra. (Vagy egy sosem használt tartalék telefonra) Kíváncsi vagyok mire lehet még ez jó?

ma 06:12
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

“ Ahogy közeledik az idő, hogy nem lehet kikerülni, még nem lettem meggyőzve, kell-e ez a telefonomra”



Te a fenevad bélyegét is fel fogod majd venni?



Ott tényleg nem lehet majd nélküle se venni; sem eladni.


Én az Apple pay fizetésig még elmentem, bár már kezdek inkább kp-zni. Ja, és huszonéves, egyetemista vagyok. Nem, és nem Mi Hazánkos, (egyik párthoz sem).

ma 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem hinném, hogy alkalmas lesz. A személyi igazolvány sem alkalmas propaganda célokra.


#1


Nekem nincs bajom a fenevad belyegének a felvételével.

😅

ma 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig papír alapú a választás, addig a választások befolyásával kapcsolatos félelmed nem valós.


Mivel az összes iratodat az állam (szervei) állítja ki és az összes személyes adatodat az állam tartja nyilván, vagyis az állam mindent tud rólad, igazából nem tőlük kell félteni az aplikációba kódolt adatokat, hanem azoktól, akiknek semmi közük hozzá és már most is milliárdokat nyúlnak le évente a bankszámlákról.

ma 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

“ Nekem nincs bajom a fenevad belyegének a felvételével.

😅”


Ezen nem nevetnék, és meg is gondolnám ezt a kijelentést… a fenevad bélyege felvételének súlyos ára lesz.

ma 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Totálisan. Lásd az eddigi digitális cuccokat.
ma 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy egy befőttes üveg alatt éltem idáig, legyetek türelmesek. De mi az a fenevad bélyege?
ma 07:13
 7/9 anonim ***** válasza:

"Én az Apple pay fizetésig még elmentem"


Az bizony jó nagy hiba volt. Eleve az, hogy megvetted azt a túlárazott sz@rt. De aztán még be is engedted őket a pénztárcádba?!

ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

“ Az bizony jó nagy hiba volt. Eleve az, hogy megvetted azt a túlárazott sz@rt. De aztán még be is engedted őket a pénztárcádba?!”


Egyet fogadtam meg, vagy Apple iPhone vagy Google Pixel… én ilyen kínai sziamiau meg hüvelyket nem használnék. Inkább USA, mint Kína!



Volt 3 androidom is, tapasztalat, ez a telefon már mindegyik andoidosomat túlszárnyalta külön, de ha kettő androidost számolunk, akkor együtt a kettőt is.

ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is hülye, aki feltelepíti. Én biztos nem fogom.
ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!