Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ön szerint beveti-e a NATO és...

Ön szerint beveti-e a NATO és Ukrajna a nagy hatótávolságú rakétákat Oroszország területe ellen? Ha igen Putyin válasza atomfegyver bevetése lesz?

Figyelt kérdés
tegnap 22:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

"Érdekes helyzetet teremtene, ha a világtörténelemben először az agresszor nyúlna atomfegyverhez..."


Arról idáig nem esett szó, de akkor legyen ez a harmadik forgatóköny. Akkor már a behívóparancsod első sorát sem biztos, hogy végigolvasod. :)

tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
23%

8.

Az Usa?


Nem tudom mi olyan érdekes neked, nem tanultál történelmet ?


Eddig csak egyetlen egyszer vetettek be atomfegyvert tehát annyira nem nagyon lehet válogatni a bevetések között,viszont azt az egyet is az usa vetette be civilekkel szemben kiirtott két várost a mocsadék szarházi!

tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
63%
#12 Bocsi, de szerintem nem nehéz egy összetett mondatot értelmezni, próbáld meg te is!
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
45%
NATO nem vesz részt. Bárcsak részt venne. Én azt mondtam mikor elkezdodott elkellett volna picsázni a ruszkikat. 1 hónap alatt bukott volna Moszkva.
tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
36%

14.

te öngyilkos merénylő vagy moszkva soha nem bukott volna ugyanis ott van a halott kéz technika ők akkor is indítják az atomot ha egy orosz se él

tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ha valaki távolról nézné a Földet, tök idiótának hat jelenlegi helyzet, csak annyit látna, hogy évek óta lövi két ország egymást gyengén. Joggal kérdezné meg a távolról néző: miért lövik egymást évekig, ez az emberi faj idióta? Miért nem oldják meg napok alatt, miért nem atomozzák le egymást pár nap alatt, és utána élhetne mindenki boldogan?
tegnap 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
58%
#16 Egyrészt Ukrajnának nincs atomfegyvere (visszaadta a területén állomásoztatott nem kevés robbanófejet Oroszországnak, cserébe azért, hogy területi szuverenitását elismerik az oroszok). Másrészt nem lenne okos dolog atomháborút vívni, mert nem biztos, hogy utána bárki is boldogan élne itt. És ezt a távolból is lehetne látni.
tegnap 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#15 Az oros hadsereg gyenge. Iszonyatosan gyenge. Én nem vagyok benne biztos hogy azok az atomok működő képesek már. Vagy egyáltalán célba tudnák e juttatni hiszen a nyugati légvédelem ezerszer jobb főleg a mesterséges intelligenciával és az új technológiákkal.


Az oroszok jelenleg hadiipart se tudják fejleszteni a szankciók miatt. Még a nyugati repülőgépeket se tudják szerelni mert nincs alkatrészük hozzá. Ahogy az autoikban sincs már se ABS se ESP... :D


Szánalmasan szarok az oroszok.

tegnap 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

18.

"Én nem vagyok benne biztos hogy azok az atomok működő képesek már"


Próbáld ki!

tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#17 De élne boldogan. A második világháborúban 2őt is ledobtak és boldogan élnek azon a területen most is.


A hidegháború alatt több ezer kísérleti atomrobbantás volt a világon és mai napig élünk nem történt semmi az ég világon.


Csernobil leégett és mai napig élünk.


Másik orosz atomreaktor is. Mai napig élünk.


Japánba is. Mai napig élünk.

tegnap 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!