Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Matematikai alapon ki lehet...

Matematikai alapon ki lehet számolni, hogy mikor ér véget az orosz ukrán háború?

Figyelt kérdés

Valaki segítene nekem aki ért hozzá?

Úgy gondoltam, hogy van egy viszonylag hosszú front, ahol ha nincs meg a megfelelő emberállomány akkor összeomlik a front.

Azt szeretném tudni, hogy a napi elhalálozások átlag számával számolva mikor csökken le az ukrán emberállomány erre a szintre.

Csak hogy tudjam, hogy kb 5-10 vagy akármennyi év múlva következik ez be.



ma 13:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sajnos én már túlzottan is pesszimista vagyok.

Olyan erők dolgoznak azon, hogy tovább menjen a háború, olyan gazdasági összefonódások jöttek létre ennek érdekében, hogy mindig megtalálnák a módját annak, hogy tovább menjen.

Ezért is írtam, hogy ameddig találnak olyan katonákat akikkel tudnak harcolni, addig küldeni fogják őket.

De egyszer el kell fogyni az embereknek, és most meg kell várni azt a pár évet.

Én így látom. Egyedül abban lehet bízni, hogy egy idő után annyira felgyorsul ez egész, hogy Oroszország gyorsabban bedarálja az ukrán emberállományt.

Utána meg jöhet keleten egy nagyobb háború, mert Oroszországnak értékesítenie kell majd a fegyvereket. Most lesz még egy Ország akik sorsa a fegyvergyártáshoz lesz kötve.

Szuper világ elé nézünk...

ma 14:27
 12/13 Jeffrey Spender ***** válasza:
Az ukrajnai háború a 20 éves háború néven is bekerülhet a történelembe, mert igazából 2014 óta van.
ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, jól értem, hogy te most azt számolod, hogy mekkora az ukrán állomány létszáma és azt elosztod a halálozási számokkal?

Nem azért, de ezt nagy eséllyel fejben ki lehet számolni, ha rendelkezésére áll valakinek az a két szám amit el kell osztani egymással:D De ha nem, még mindig hasnzálhatsz számológépet.

Erre te megkérdezed a mesterséges intelligenciát, amiről köztudott, hgoy akkor is magabiztos választ ad, ha abszolút fogalmatlan a témában :D


Nomeg az olyan apróságokat mint a stratégia, felszerelés, elltáottság, politika, kommunikációs hadviselés stb... bele se számolod.


Mi lenne ha hagynád ezt a témát?

ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!