Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért használnak még az...

Miért használnak még az oroszok mindig ilyen 1. világháborús stílusú tömeges támadásokat, ahol az embereket gyakorlatilag a húsdarálóba hajtják?

Figyelt kérdés
szept. 9. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Én utàlom mind a kettőt,féreg egy nemzet az ukrán meg az orosz is,gyilkolják csak egymást.Ettől függetlenül,ugye te sem hiszed el,hogy 650 ezer orosz halott van 50 ezer ukránnal szemben?Ha ilyen kevés lenne az ukrán veszteség akkor nem kényszer soroznának be minden férfit akit az utcán meglátnak.Ez már nem a második vh ahol valóban brutálisan magasak voltak a ruszki veszteségek a németekéhez képest,azért azóta az oroszok már túl lépték a "hajrá hurrá előre" mentalitást.Ha az oroszok visszatérnének a régi tömegtámadásos módszerhez,igaz rettentő magas veszteségek áràn de lesöpörnék az ukránokat.
szept. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

#11 miért nem? Ukrajna mérete, és lakossága is töredéke volt a szovjetúnióhoz képest. Ukrajnából elég könnyen el tudtak menekülni a hadrafogható ukránok, a szovjetúnióból viszont nagyon nem könnyű elmenekülni, így a különbség most még nagyobb.

Ezért küldik simán húsdarálóba a szovjeteket most is.


Egyébként a 2. vh-ban nem csak a németekhez képest voltak nagyok a szovjet veszteségek, hanem a finnekhez képest is, tudod akiket szintén megtámadtak, meg kb minden ellenük harcoló félhez képest IS.


A szovjetek mindig is a számokra mentek, a szovjet katona élete nem számít, erre épül az egész "kultúrájuk" is.

szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 PMC Wagner ***** válasza:
100%

Kérdező én elég sokat figyelem a felvételeket oroszt és ukránt is. Egyik sem csinál ilyesmit


"Egy csomó drónos videó van, ahol százával rohamoznak ilyen pár méter széles úton"


akkor linkelhetnél legalább egyet mert én a két év alatt egyszer sem láttam ilyet

szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 PMC Wagner ***** válasza:
de ha lehet ne ARMA 3 ból való videót
szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!