Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mikor jelentik be Orbánék a...

Mikor jelentik be Orbánék a még titokban tartott kormánydöntést, hogy sorkatonai szolgálatot vezetnek be?

Figyelt kérdés
Amit fidesz-megafon-ps-fideszmédia hazugsággyárban töltött munkával lehet kiváltani?
szept. 8. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon remélem hogy minél hamarabb! Háborús veszélyhelyzet van, ilyen esetben vétek késkekedni.Be kell vezetni a gyakorlati fegyveres képzést az iskolákban,vaktöltényekkel persze fiúknak, lányoknak egyaránt.a taktikai alapismeretek mellett persze.
szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Honnét tudjam hogy mikor jelentik be én nem vagyok nerbáró.
szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Remélem mielőbb.
szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Magyar Péternek Magyar Katonákat! 🇭🇺
szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha titokban tartott akkor te honnét tudod kérdező, fideszes neres vagy?
szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Látom megy a propaganda, a bérkommentelés keményen a kormányellenes oldal részéről is.
szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező! Ez szimpla hisztéria. Ugyanaz, mint amikor az első 0rbán kormány (1998-2002.) idején fölmerült, hogy az egyházi esküvő jogilag legyen egyenértékű a polgárival, (nem vezették be) valamelyik újság tényként megírta, hogy a Fidesz kötelezővé tette, így, múlt időben, az egyházi esküvőt. Szó sem volt a kötelezővé tételről, de a sok agymosott birka - remélem, jól idéztem a civilizált(?) baloldalt-, elhitte.
szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!