Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Honvédség színtévesztéssel?

Honvédség színtévesztéssel?

Figyelt kérdés
Ma voltam toborzói irodában és elküldtek alkalmassági vizsgálatra! Színtévesztő vagyok! Mennyi esélyem van? Biztos, hogy alkalmatlannak fognak kihozni, vagy akár még mehetek is? (Tisztában vagyok a korlátozásokkal, lövész stb nem lehetek tudom)

szept. 3. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A chatgpt csak azt nem veszi figyelembe, hogy a színtévesztés akkor előny, ha van normális színlátású bajtársa is mellette, tehát ketten valóban érnek másfelet. Ezt viszont senki elöljáró nem fogja és nem is akarja észben tartani.
szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

2# ez nagyon tetszik😂 rettenetesen hálás vagyok neked. Szerintem azért nem magolom be de minden esetre 1-2 dolgot megjegyzek belőle. Amúgy igen protanomál vagyok. Van is korrekciós szemüvegem, persze érthető okokból nem igazán venném hasznát a katonaságnál😅


10# az utolsó rendeletben a szokásos “babos könyv” volt írva. Persze nem így megfogalmazva. Jelenleg mérnökinformatikus hallgató vagyok és van egy számítógépes rendszerkarbantartó végzettségem (kb semmire se jó). Egyetemen nem igazán találtam meg magam de minden is érdekel. Ejtőernyős nagyon vonz de szerintem oda tökéletes látás kell. De igazából gondolom nem én döntök teljes egészében. Altiszti akadémia a cél a kiképzés után. Toborzó szerint ha már benne vagyok a rendszerben fél év alatt is meglehet

szept. 3. 21:33
 13/19 anonim ***** válasza:

Miért nem lehetsz lövész?

Téged aztán nem tévesztene meg a terepszínbe burkolt ellenséges haderő. 😁

szept. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Téged aztán nem tévesztene meg a terepszínbe burkolt ellenséges haderő."

Ez a vájtagyú humor? :D

szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Normál91 ***** válasza:
Lehetsz katona színtévesztőként, csak néhány beosztásról kapsz korlátozást.
szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma voltam orvosi alkalmasságin! A1 kategóriámba alkalmas lettem és várhatóan október 14.-én kezdődik a kiképzés Tatán!


Köszönöm mindenkinek a válaszát és segítségét!

szept. 18. 16:31
 17/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok! 🙂


Majd mindig mondd, hogy legelöl mész, mert akkor mindegy milyen színben, kit látsz magad előtt, azt ledurrantod.

szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Van fel eved, hogy ezt jol atgondold baratom, foleg Tatan, ott szeretik a friss hust, ha nem szoltak rajuk, hogy vegyenek vissza.

Ha fel ev utan is maradsz, akkor max halotti bizonyitvannyal hagyhatod el a szervet, de ugye ezt nem mondjak nektek. :D

szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű válaszokat! Kemény fából faragtak és régen sokat szívattak… jól viselem! Amúgy is ÉN úgy gondolom, hogy egy katonának bírnia kell a lelki terhelést és nem 2 rossz szó után feljelentgetni🤷‍♂️
szept. 18. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!