Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Színtévesztéssel milyen...

Zsolexx kérdése:

Színtévesztéssel milyen állományban lehet elhelyezkedni a honvédségnél?Most tervezek bevonulni szerződéses katonaként, megpályázva harcskocsis/lővész osztályt viszont az orvosi alkalmasságin valószínűleg ez ki fog ütközni:/

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem fognak felvenni a színtévesztés kizaró ok. Hogy miért azt nem tudom
2023. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 Taxit sem lehet vezetni színtévesztéssel, pedig a jogsit leteheted :D
2023. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

"Hogy miért azt nem tudom"

- Cél a piros színű székház! Tűz!

- Mondom a piros, nem a narancssárga!!!

2023. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
#3 Nagyon vicces, de a hadseregben nem csak frontkatonák szolgálnak :)
2023. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Biztos vannak ilyen nagy mértékben is színtévesztők, de szerencsére az esetemben nem ez van. Az isahara babos könyvet nem tudom úgymond ertelmezni, majd meglatjuk.
2023. szept. 3. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Amugy az az érdekes hogy anno a sorozáson nem érdekelt senkit hogy dzíntévedztő vagyok nem is vizsgálták. Sorkatonának jó voltam,szerződéses katonának meg nem lennék jó. Ki érti ezt?😁 Pedig hát mikor örségben voltam a gépkarabélyal betárazva éles löszerel+ 2db tartalék táral akkor de tudtam volna a célpont pontos színének analizálását megoldani. 90 löszerrel meg azért elég komoly baj lett volna ha nem oda löttem volna esetleg ahonnan gyütt az edetleges ellenség😁
2023. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
6# Ne hasonlítsuk, a néphadsereget a honvédséghez azért...
2023. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
1998 ban voltam sorkatona...
2023. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Azért akkor is más.


Akkor magasabban voltunk a világ raglétrán a méretek miatt, de akkor még mindig néphadsereg volt, honvédség néven, egy elavult kis harcértékű hadsereg...


Maga a sorkatona se valami nagy dolog, ha nem kap rendes kiképzést, ott vannak az osztrákok, náluk van és mégis mögöttünk vannak.


Én 2011-be vonultam be Szolnokra, még akkor mindig sz@ állapotba volt az egész, az eszközök 99%-án több volt a rozsda mint maga az eszköz ,ma meg ott járunk, hogy saját fegyvercsaládunk van (CZ), nálunk van a világ első lynx gyára Németo.-n kívül, persze gyártunk lőszert is de a lynx a fő.


Magunknak gyártunk MRAP-okat majd:Gidrán.


Végre lesz normális légvédelmünk, egyre modernebb fegyvereket veszünk, már csak a flottillával kéne valamit csinálni, meg venni a Gripenek mellé pár D-Koreai 4. generációs gépet, mivel olcsóbb mint a jenki F-ek, és kb hasonló képességű, na meg az USÁkok nem szivesen osztogatják a fegyvereiket.



Ez csak azért , hogy lásd a kontrasztot, hogy az akkori és a mostani honvédség ég és föld.

2023. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A színtévesztés fokától is függ. A hétköznapi életben jól lehet boldogulni színtévesztéssel, de amikor - szó szerint - az életed múlhat rajta, hogy a pirosat meg tudod-e különböztetni a barnától ott már számít a színtévesztés.
2023. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!