Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért terjedt el tévesen,...

Miért terjedt el tévesen, hogy nálunk az idősebb korosztály többsége támogatja a sorkatonaságot, miközben ez nem igaz?

Figyelt kérdés
A fiatalabbaknál szinte ki se lehet mutatni, már ha van egyáltalán köztük aki támogatja. De az ötvenesek és az idősebbek között is mondjuk százezerből talán egy ember van mellette, nem pedig százból kettő. Itt ezen a fórumon is csak trollkodásból szoktak mellette lenni, vagy ha az illető alaposan berúgva ül a gép előtt. Tehát akkor miért gondolják néhányan azt, ami a kérdésben foglalt?
júl. 20. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

De az ellenkezője egészen biztos hogy igaz és ezt még te sem tudod megcáfolni.


A fiatal pávakölkök nem támogatják a kötelező sorkatonai szolgálatot.

júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

"Itt ezen a fórumon is csak trollkodásból szoktak mellette lenni"


Értem. És ezt te mint léleklátó állapítod meg, hogy én valójában nem is támogatom csak poénból írom? Mert szerintem erre a sok nyámnyila szarcsimbókra nem fér rá és mindezt csak viccből írom? Sőt szerinted még tüntetni is kivonulnék nehogy bevigyék ezt a sok semmirekellőt és inkább pávulhassanak tovább az egyetemeken? Vagy szerinted akár még öngyilkosságot is elkövetnék mert annyira aggasztana páváink megregulázása? Én mondjuk ezek egyikére sem esküdnék meg.

júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Saját nevemben írok: ellenzem a sorkatonaságot. 77F
júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fsms ***** válasza:
100%

Nem találkoztam ezzel a problémával.

Voltam sorkatona 59f, ellenzem! Semmi értelme sem volt.

aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!