Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Megkérdeztem a mesterséges...

Megkérdeztem a mesterséges intelligenciát, hogy ha azt szeretném, hogy Ukrajna olyan súlyos veszteségeket szenvedjen, amiből nem igazán tud felépülni akkor támogassam vagy ellenezzem a neki küldött fegyverszállításokat. Igaza van?

Figyelt kérdés

Elnyújtott Konfliktus: A fegyverszállítások lehetővé teszik Ukrajna számára, hogy tovább küzdjön, ami hosszabb ideig tartó konfliktust eredményezhet. Ez hosszú távon jelentős gazdasági, katonai és emberi erőforrásokat emészt fel.

Folyamatos Pusztítás: A tartós harcok miatt Ukrajna infrastruktúrája, gazdasága és társadalma súlyos károkat szenvedhet. A háborúban mindkét fél veszteségeket szenved, de Ukrajna, mint a védekező fél, különösen sérülékeny.

Ha az a cél, hogy Ukrajna súlyos, hosszú távú károkat szenvedjen, a fegyverszállítások fenntartása a legvalószínűbb módja annak, hogy a konfliktus elhúzódjon, ami folyamatos emberi, gazdasági és infrastrukturális károkat okoz.



júl. 19. 14:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

A chatGPT nem katonai szakértő hanem társalgási...

csak jelzem

júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Faxság.

Úgyis a fejünk felett azt csinálnak a hatalmasok amit akarnak...

Most éppen ebből van biznisz.

júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%
Betűre pontosan kimásoltam a válaszod, és a következőt írta: "Ha azt szeretnéd, hogy Ukrajna súlyos veszteségeket szenvedjen, akkor a fegyverszállítások ellenezése lenne a logikus választás. A fegyverszállítások támogatása ugyanis segíti Ukrajnát abban, hogy megvédje magát és hatékonyabban harcoljon a támadások ellen. Az ellátmányok és fegyverek biztosítása növeli Ukrajna katonai képességeit és ellenálló képességét, míg ezeknek az ellátmányoknak az akadályozása gyengítheti az ország védelmét és növelheti a veszteségeit."
júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13

Sajnos ezt én is észrevettem többször hogy néha nem kapcsol össze logikai dolgokat.

Viszont ha előtte részeltesebben átbeszéled vele a haderő, emberállomány, támogatás, gazdasági szempontokat akkor már több szálon gondolkodik és jobb elemzést tud adni.

Én többször visszaírtam már olxat hogy ez logikailag téves mert....megindokolotam és erre írta hogy számitásba vette és igazam van.

Nem tud annyira komlexen gondolkodni.

De az tényleg jó ha úgymond több logikai feltételt hozol be manuálisa akkor már sokkal jobb.

júl. 29. 08:53
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

A Chat gpt nem gondolkodik. Logikája csak a nyelvtani rendszerekkel foglalkozik. Célja pusztán a nyelvtanilag helyes és értelmes mondatszerkesztés.

Nem ad szakmai elemzést semmilyen szaktudományban.

júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
Na már a chatgpt is békepárti, fehér zászlót lobogtatva menne a Corvin közbe, akkor rá fogok szavazni legközelebb.
okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!