Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi motiválja az orosz katonákat?

Mi motiválja az orosz katonákat?

Figyelt kérdés
Nem azokról beszélek, akiket a frontra kényszerítettek, hanem akik önként mentek. Ukrán oldalról még értem, védik a hazájukat. De az orosz katonákat mi motiválja? Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mondjuk Orbán egyszer azt mondaná, hogy támadjuk meg valamelyik államot, akkor ott hagyjam a családomat, az otthonomat, a munkámat, a szabadságomat és elinduljak meggyilkolni olyan embereket, akik egy fűszálat se tettek nekem keresztbe. Mire jó ez? Tudják egyáltalán, hogy miért harcolnak?

júl. 13. 10:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%

"Benne van a génjeinkben is, a férfiak azóta harcolnak és háborúznak hogy két lábra állt a fajunk."


Négy lábon is háborúztak

júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
A sötétség katonáit Morgoth-hoz való hűség motiválja, Morgoth teremtményei mindig harcolni fognak érte
júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
Megvèdik a kisebbsègüket. Azok ellen harcolnak, akik gyilkoltàk őket. Ez elèg motivàció egy ruszki katonànak.
júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
No és nemcsak a pénz a fontos, hanem a korlátlan VODKA fogyasztás. Volt egy hír a neten, hogy orosz tank orosz faluban letaposott egy Nivát, a sofőrje meghalt. Amikor sikerült megállítani a tankot, kiderült, hogy mind tökrészeg. A tisztek még többet isznak,mikor itt voltak, akkor se tettek mást.
júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem jó az eredeti felvetés.. Most emelik majd az SZJA kedvezményt viktorék jövőre, igenis, ha azt mondja, hogy mész a háborúba, kedves kérdés felvető, akkor mész...
júl. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
42%

Agymosottak, sokuk tenyleg ugy gondolja, hogy az ukranok mind nacik, es a NATO-hoz csatlakozva pusztitanak el az oroszokat...

A masik motivacio pedig a penz.

júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#16 Ha így van, akkor nem tudom mire alapozzák ezt, hisz még Putyin is úgy kommunikálta ezt le, hogy az ukrán vezetés náci, nem az ukrán népet vádolta ezzel, úgyhogy nem tartom valószínűnek, hogy gondolnak ilyet az ukránokról, az ukrán vezetésről, hogy ez a véleményük, azt már eltudom képzelni. Ezzel a kifejezéssel, hogy agymosás az utóbbi időben baromira bőkezűen bánnak egyesek. Ahhoz sem kell sok ész, hogy belásd ha veled szemben olyan áll a csatatéren, aki kényszer hatására állt fel veled szemben, akkor az valószínűleg ezen egyetlen ok miatt van ott.
júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!