Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy kell ölni? Én katona...

Hogy kell ölni? Én katona szeretnék lenni és ha olyan alakulatba kerülök akik valóban gyakran ölnek akkor nem tudom milyen érzés lehet vagy mennyire tudnám megtenni, nem vagyok valami empatikus mint szerintem mint az ismerőseim szerint?

Figyelt kérdés
A minap láttam egy balesetet ahogy az autópályán megpördült egy kocsi és neki csapodott a szalagkorlátnak, ha jól láttam volt benne egy tini gyerek is ott fogta a fejét és eléggé ramaty volt a kocsi, biztos valaki erősen megsérült szerintem, kissé elgondolkodtam rajta hogy milyen szar is lehet nekik rosszul éreztem magam hogy nem áltam meg segíteni talán vagy valami ilyesmi.

jún. 28. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
?? irány Ukrajnába önkénteskedni, kapsz fegyvert, meg egy csomó orosz katonát ellenségként, mehet a call of duty.
jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Katonák a sok agyhalott politikusok miatt ölik egymást, ha ők nem a bunkerjukban vacognának, hanem nekik a katonák előtt kellene vonulni, mint anno a királyok, nem sok háború robbanna ki, mert a szaros életüket azért nem vinnék a vásárra.
jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de mitlyen tanácsokat adnátok hogy találjak rá modot hogy képes vagy e gyilkolbi hogy ne éles helyzetbe jöjjek rá hogy egy punci vagyok?
jún. 28. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz katonának.

A hadseregeknek évszázadok alatt kialakult eljárásai vannak arra, hogy ha azt mondják ölj, te gondolkodás és lelki gondok nélkül megtedd.

A gyakorlati helyzet meg az, hogy a rengeteg katona készül, hogy milyen lesz, amikor szemben áll az ellenséggel de a legtöbb katona még háborúban álló országokban sem látja az ellenséget, mert a fronton harcolókat szolgálja ki. (hadtáp és társaik)

jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A harctéren az esetek 99.99%-ában nem látod az ellenséget közelről meghalni. Tüzet nyitsz egy apró sziluettre a távolban és max. azt látod, hogy felbukik, de nem mész oda megnézni hanem fedezékbe húzódsz, vagy pozíciót váltasz hogy téged ne találjanak el.

Viszont ha nem bírod a vér látványát akkor tényleg ne menj katonának. Éles helyzetben látni fogsz súlyos sérüléseket, halottakat - a bajtáraidat, mivel ők vannak a közeledben.

jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ha ölni kell, sem saját elhatározásból teszed meg ezt - azt megelőlegezve, hogy nem teljesen felesleges kegyetlenkedésre utasítanak - katonaként, hanem parancsot teljesítesz, harcfeladatot hajtasz végre.

Abban az egyben biztos vagyok, hogy minimum az első estnél újra gondol sok mindent az addig embert még nem ölő katona, aztán megtanulja feldolgozni az eseményt, - amelyet felgyorsíthat, ha egyszer-kétszer közelebbről néz szembe a halállal, mint ami még elfogadható számára. -Pl. többször majdnem agyon lövik vagy sorozatban, de alig úszik meg egy-egy közelében történt robbanást.

jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovacs magdolna2 ***** válasza:
0%
En nem ajanlom mert a katonak nagy resze 60 eves korara tiszta tropa lesz, posztraumstikus tunetekkel eli le az eletet aki embert ölt. Amugy meg egy bergyilkos ha igy nezzuk
jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bérgyilkos valószínű jobban fizet. Ott a nagy kérdés a marketing. A potenciális ügyfelekhez jusson el, a hatóságokhoz ne.
jún. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!