Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik hadvezető államot...

Melyik hadvezető államot gyűlölöd legjobban?

Figyelt kérdés
Kit tartasz leginkább felelősnek?

2023. jún. 11. 03:53
A kérdező szavazást indított:
Oroszokat, mert lerohanták Ukrajnát
Ukrajnát, mert nem képes kiegyezni
Amerikát, mert táplálja a háború tűzét
48 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyiket sem gyűlölöm , a politikusokkal van a gond.
2023. jún. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy miért nem tudnak pár országban az alsó felükön maradni a politikusok. Igazán példát vehetnének már azokról az országokról akik eddig kimaradtak a háborúkból valami csoda folytán egész jól jártak végül....
2023. jún. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván Oroszország az agresszor ebben a háborúban, de természetesen a helyzet nem annyira egyszerű, hogy Putyin egyszercsak bal lábbal kelt fel egy 2022 februári reggelen, és rossz kedvében elrendelte Ukrajna invázióját.


Az van, hogy egyetlen nagyhatalom vagy középhatalom sem szereti, hogyha egy ellenséges hatalom a határai közelében próbál terjeszkedni, ezt fenyegetésként értékelik.


Az USA éppúgy nem szerette, amikor a hidegháborúban a ruszkik próbáltak befolyást szerezni latin-amerikai országokban.

Az ilyen országokat vagy lerohanta, vagy puccsokat szervezett, vagy merénylettel eltette a vezetőket láb alól.

Több esetben is teljesen legitim, demokratikusan megválasztott kormányokat buktatott így meg.


Ezt csak azért emelem ki, hogy gondolkodnivalót adjak azoknak, akik azt szajkózzák, hogy dehááát nemzetközi jog, meg szuverén ország, meg joga van eldönteni ukrajnának, hogy hova akar tartozni.


Persze, joga a latin-amerikai országoknak is volt.


Ebből látszik, hogy a nemzetközi jog annyit se ér, mint a papír, amire kinyomtatják.


Na most itt is ez van, az USA befolyási övezete folyamatosan terjedt kelet felé Európában, és Ukrajnával eljött egy olyan pont, amikor az oroszok úgy gondolták, hogy ezt már nem engedik tovább.

2023. jún. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
1, ajánlom, hogy dolgozz, nyaralj, egyszer oroszokkal, garantálom, hogy nem fogod őket szeretni.
2023. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

4

Én ukránokról mondom ugyanezt.

2023. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

5, máig ezt teszem, minden probléma nélkül, már a 4. cégnél külhonban. Az égadta világon semmi problémám nincs velük, este ugyanúgy elmegyünk sörözni, mint akárki mással.

Rohadt sok ukránnal és kárpátaljaival dolgoztam együtt az évek alatt, soha, semmilyen konfliktusom nem volt senkivel sem. Ellenben az oroszokról már nem tudom ezt elmondani, ők mindig különlegesnek hiszik magukat és azt hiszik, hogy ők szrták a spanyol viaszt.

2023. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

5, egyébként nektek otthon magyaroknak, nincs elég tapasztalatotok az ukránokkal való közös munkában?

ha ennyi probléma lenne velük, hogy lehet, hogy az összes magyar gyár tele van ukrán vendégmunkással?

2023. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

6-7

Nekem ugyanolyan személyes tapasztalatom van velük és oroszokkal is úgyhogy szerintem hazudsz!

2023. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Vagyis azt mondod, hogy hazudok, amikor azt mondja, szinte mindenki, hogy mennyi ukrán vendégmunkás dolgozik problémamentesen Magyarországon? Vagy, hogy lehet, hogy, ha problémások az ukránok, akkor ennyi ukrán vendégmunkás van Magyarországon? Miben hazudok és, hogy deritsük ki, hogy valóban hazudok-e?
2023. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

9

Ahol eddig ukránokkal találkoztam többnyire sajnos csak a probléma jött elő!

2023. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!