Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Félsz a háborútól?

Félsz a háborútól?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2023. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Jó lenne ha más is félne és akkor talán nem lenne.
2023. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 konteós ***** válasza:
62%
félek hogy sokáig húzzák (USA érdek) és nekünk annál szarabb lesz Európában
2023. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez gyerek korom óta nagy félelmem volt. Valahol zsigerileg éreztem, hogy úgyis át kell élnem. Hisz az egész történelem háborúk sora. Mióta a közelünkben zajlik eléggé napról napra élek. Érdekel, más is van e így ezzel.
2023. febr. 28. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Mikor kitört tartottam tőle. De ember, nyár óta az ukránok előre mennek, nem hátra. Relatív komoly területeket szabadítottak fel, ahhoz a pár faluhoz képest, amit időközben az oroszok elfoglaltak.

Nem látom, hogy félni kellene attól, hogy még ebben az évszázadban elérik a magyar határt az oroszok.

2023. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Már nem.
2023. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Épeszű ember fél tőle. Nekem például rengeteg tervem volt a jövőben úgy hogy szar gyerekkorom volt de 2 éve elmondhatom, hogy tök jól alakult az életem rengeteg dologba belekezdtem lett jövő képem legyőztem a pánik rohamokat a szorongásos problémáim erre jön egy világégés. Mindentől el ment a kedvem mert úgy érzem már teljesen felesleges bármibe is belefogni. Tehát igen felek a háborútól.
2023. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

Az a baj, hogy egyre jobban belesodródunk. Az igaz, hogy ez egy nagy birkózás de én nem látok esélyt a békére egyelőre, ezt itt az oldalon más válaszoló is leírta már. Az oroszok nem fognak tágítani, mert nem tűrnék el, hogy egy olyan ország legyen mellettük, ahol erős a NATO jelenlét. Az ukránok elméletben belemehetnének abba, hogy valamekkora darabot a területeikből átadnak, de mi a garancia, hogy az oroszok ehhez tartják magukat? Gyakorlatilag semmi. További aggályokat vet fel finn-svéd NATO csatlakozás lehetősége is.

Az is aggályos, hogy a nyugati országok küldik tömegszámra a fegyvert, ezzel lassacskán belesodródva az egészbe. Lassan már ott tartunk, hogy hivatalosan is küldenek katonákat.

Az sem jó, hogy Kína, Észak-Korea küldözget fegyvereket az oroszoknak. Kína lassan már nyíltan fog fegyvert küldeni, nem csupán burkoltan, ahogy eddig tette. Kína lassan megtámadja Tajvant. Sajnos ez elég reális, az a kérdés, hogy ez mikor jön el.

Az sem jó, hogy egy szerb-albán konfliktus is kezd begyűrűzni.

Lehet, hogy én vagyok hülye, de szerintem sodródunk egy világháborúba, amiből a magyarok sem fognak kimaradni.

2023. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Ezek, bele fognak vinni minket a háborúba. Mindig is ezt csinálták.. Mi meg birkák az helyett, hogy összefognánk és nem harcolnánk, megyünk pityeregve öldösni egymást, mert a politikusaink, azt parancsolják.. Mi általában meghalunk, ők meg átveszik a kinevezéseket, úgy hogy a lábukat nem tették egy veszélyes helyszínre sem. Nem véletlenül lett Katinak a férje sem hipp hopp alezredes.. Igen, tudom hogy tartalékos, na de akkor is...
2023. márc. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!