Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Oroszország szerint Moldovára is ráférne egy különleges katonai művelet?

Figyelt kérdés

Lavrov szerint ideje különleges katonai műveleteket végrehajtani Moldova területén is,mert ott is sok az imperialista náci elnyomás alatt szenvedő orosz.



[link]



Mi a véleményetek, még idén eljöhet Moldova felszabadulása?



2022. szept. 6. 07:47
A kérdező szavazást indított:
Igen!🇷🇺
Nem.🇲🇩
19 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%

Én szerintem az lenne a legjobb, ha mi előrelátó mód, felajánlanánk az Ukrán államnak, hogy államilag cseréljünk helyet 1, az 1-ben, ezzel fenntartva a lehetőséget az új normalitás únió létrehozására és Orbán Viktor világbékességének megteremtése érdekében!

Én azt mondom, csináljunk egy great resetet és legyen Kijev az új Budapest, ahol végre szabadon élhetne minden magyar, legalábbis, aki annak gondolja magát!

2022. szept. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Az oroszok először nyeljék le a falatot amit elkezdtek, csak utána emberkedjenek. De jelenleg még a végét sem látják annak a f#sznak amit bekaptak februárban.
2022. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem még a maradék tekintélyüket is elvesztenék az oroszok ha ott is picsán rúgnák őket.
2022. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
3as, szerinted a Magyar Kormányt és szavazóit + Szerbiát leszámitva, maradt még tenkitélye a ruszkiknak ebben a világban?
2022. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
#4 Nem maradt, max a saját népüket leszámítva akikre ráerőszakolják a tekintélyt.
2022. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos az én munkahelyemen még vannak olyanok akik megmagyarázzák hogy az oroszok mindent így terveztek.


Bár ök azt is mondták hogy az oroszok precíziós lövegekkel lövik az ukrán városokat mert féltik a civileket. :D

2022. szept. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, mi van moldovában amiért kellene az bárkinek is?
2022. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Ja, biztos ráférne. Az oroszok ha a jelenlegi tempójukban haladnak, akkor kb. a 23. század végére el is érik Moldova határait.
2022. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
#7: Orosz többségű Dnyeszteren túli terület (Transznisztria), ahol jelenleg kb. 1500 orosz "békefenntartó" állomásozik.
2022. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2%

"Mi a véleményetek, még idén eljöhet Moldova felszabadulása?".


Igen. Még az ősszel.

2022. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!