Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért kegyetlenkednek ilyen...

Miért kegyetlenkednek ilyen módon egymással?

Figyelt kérdés
egy durva tartalmakat felsorokoztató oldalra tett ki most nemrég valaki egy videót, nyilván nem linkelhetem, "UKRAINIAN SOLDIER IS EXECUTED AFTER BEING CASTRATED" a rossz minőségű rövid felvételen egy agonizáló haldokló ukrán katonát lőnek fejbe, majd a lábára tett kötelekkel odébb vonszolják. nem tudom tényleg kasztrálták-e előtte, de nem tűnik kamufelvételnek, valóban lenn is szét van vagdosva, és megállapítható környezetből hogy a mostani helyzetben készülhetett. komolyan ilyesmikre kell számítani az oroszoktól? láttam én régen miket csinált az ISIS, vagy a mexikói kartellek néhány kegyetlenkedését, de hogy itt is legalább hasonló durvaságok menjenek, be lehet tudni azzal hogy ilyen egy háború?
2022. aug. 5. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Biztosan kamu.
2022. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenek az oroszok. Mindig is ilyenek voltak, nagypapa, nagymama tudna mesélni, ha akarna. Ezért rühelli a magyarok többsége őket, joggal.
2022. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Én láttam a videót és azok orosz katonának beöltözött ukránok voltak és bizonyítékok is vannak rá.
2022. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Én simán elhiszem, hogy orosz katonák csinálnak ilyeneket.

Hozzáteszem: az ukránokból is kinézem.


Ahogy egyre keletebbre mész, egyre nagyobb kegyetlenségekre képesek az emberek.

2022. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Mindkét oldalról elhiszem az ilyet.
2022. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Mindkettő állat nép.
2022. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az ukránok kegyetlenebbek. A szovjetúniós időket meg butaság ide venni, mert az igencsak vegyes társaság volt. Bár úgytudom, ott is az ukránok szerettek jobban kegyetlenkedni.
2022. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Az ukránok rémtetteiről is özönlöttek a videók a telegramon, hihehetlen dolgok, nem bírtam megnézni a 99%-ukat, egészen biztos vagyok benne, hogy orosz oldalon is volt ilyen, ha más nem bosszúból az ő kegyetlenkedéseikre. Szörnyű, hogy léteznek emberek akik élveznek ilyeneket cselekedni, erre nem mentség semmilyen háború és semmi de semmi ezen a világon.
2022. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Megfélemlítés, hátha leteszik a fegyvert páran.
2022. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Igen, a háború az ilyen.


És ezzel nem ezeket a ruszki katonákat akarom mentegetni, akik ezt elkövették, mert akasztófán kéne lógniuk ezért, de ilyeneket megcsináltak az amerikai katonák is vietnamban.

A magyar katonák újvidéken.

A brit katonák a dél-afrikában.

A szerb, bosnyák, horvát, stb. katonák a délszláv háborúban.

A francia katonák algériában.

A japánok mandzsúriában.


Ez van, a háború néhány emberből kihozza a legrosszabb, legsötétebb, legbetegesebb szadista gonoszságot.


És ez nem nép vagy nemzetfüggő.

2022. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!