Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek Magyaroszágon...

Szerintetek Magyaroszágon lesz háború? Ha igen, ti hova menekülnétek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 19:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj hogy egyre ocsmányabb trógerek írkálnak ide. Régebben is ment ez a ha háború lesz húzok kifele duma, de mára már kezdik annyira tökélyre fejleszteni, hogy az embernek fel is fordul tőlük a gyomra. Én se vagyok egy nagy harcos, katona sem szerettem lenni, de legalább itt leszek mikor megköveteli a haza. És nagyon remélem, hogy ezeket a szardarabokat meg legkésőbb a határon megfogják és tarkónlövik dezertálásért.
2022. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19%
Hát azt én is nagyon remélem.
2022. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha lesz háború mindegy hova menekülsz, mivel NATO-RUS konfliktus = III. Vh. = nukleáris háború. Az atomtél hatása akkor is utolér ha az Amazonasi őserdő mélyére menekülsz.
2022. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

11


Hát inkább lőjenek tarkón, gyorsabb, fájdalommentesebb halál minthogy mondjuk gyomron lőjenek, leszakadjon egy végtagom, felrobbanjak, lerokkanjak, elfogjanak, megkínozzanak, kiheréljenek stb. Egy háborús helyzetben ezek mind olyan dolog, amelyek megtörténhetnek, még ha csak az általam felsoroltból az egyik is. Szóval, ha lehet én nem kockáztatok...


Most nevezhetsz töketlennek, meg felfordulhat tőlem a gyomrod de leszarom..a véleményem nem másítom.


Na, mehet a lepontozás. :D

2022. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

14. Teljesen egyet értek veled.

Ezek csak addig kemény srácok amíg a gép előtt kell írogatniuk.

11. Remélem ha háború lesz elsőként döglessz meg a fronton.

Sosem értettem miért kell basztatni azokat akik nem akarnak részt venni egy mészárlásba.

2022. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
92%

15


Köszi, de azt még tegyük hozzá hogy soha sem az átlag polgár akar háborúzni és harcolni, hanem az öltönyös úriemberek a parlamentben. De nem értem, akkor miért nem rendezik le egymás között? Miért az átlag embernek kell meghalni, mikor ők az első gubancnál elmenekülnek egy bunkerbe vagy bárhová? Vagy mutathatnának példát, és jöhetnének ők is harcolni a frontra..mert különben semmi kedvem megvédeni a valagukat, ráadásul úgy is mindig a szemünkbe hazudnak, lopnak, sikkasztanak.

2022. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

#8 vagyok igazából itt mindenki arról beszél nem akar meghalni. Amúgy hülyeség egy ilyen háborúban bomba fog felrobbantani. Egy harckocsi vagy drón. Egyszer még kint cigizel, beszélgetsz, élet apró dolgain agyalsz akármi, majd hirtelen bumm kampec. Senki se fog kínozni meg kilogatni a beledet. Max fogolytaborba kerülsz.

Ami jobban elriaszt ha behívnak katonának, hogy ugye ott ölnöm kéne. Fotelból könnyen dumál mindenki de lehet a csatatéren jönne egy blokk és nem tudná megtenni. Magabiztosak sokan jaja persze de ezt a szituációt át kell élni mert nem olyan mint egy videojáték. Azokat a katonákat erre képzik mentálisan is de ha engem behívnak a melóhelyről ráadásul jelenleg másik országból biztosan lesokkolna egy csata átélése. És a jól kiképzett katonák is sokszor egy életre tönkremennek nemhogy a behívott civilek ha életben maradnak. Legyen győztes vagy vesztes az adott háború a végén egy életen keresztül cipeled azt a terhet.

2022. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyugatra . Én ahogy el kezdik rohamosan behívni a tartalékosokat azaz leszerelt , de még mozgasítható korú tartalékosokat na én azzal a lendülettel le lépek . Mire el találnák , hogy sorkatonaság na addigra én már nem leszek itt .

Mennyen a frontra a Szájer meg a Viktor a haverjaikkal ...

2022. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16%
Csak a gyávák menekülnek, harcolni kell, és nem úgy élni mint egy patkány a csatornába.
2022. máj. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha igen, akkor Japánba a párommal.
2022. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!