Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lesz Jeszenszkivel, hogy...

Mi lesz Jeszenszkivel, hogy megszűnik a PestiTV? Mi lesz a hobbistákkal?

Figyelt kérdés
Zelenszkij, Jeszenszkij.... 😛

2022. máj. 18. 07:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

#7 " a piac által elfogadott nézettségmérés szerint alacsony volt a nézettsége"

NEM! ÉN aki néztem meg mások akik szintén nézték, állítjuk, hogy néztük. Te meg EZT próbálod semminek nézni. "Ha lett volna rá igény, akkor nem 0,x százalék nézte volna. "

TE ne hazudj és ne akard megmondani hogy ÉN néztem-e a Pesti tévét avgy sem!

2022. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

11: néztétek, csak nem elegen. Ha lett volna elég néző, akkor lett volna elég hirdető, és nem kellett volna bezárni.


Így meg csak vitte a pénzt, bevételt nem hozott, és ezért a NER-főnökök bezárták. Nyilvánvalóan nem zárták volna be, ha nem lett volna masszívan veszteséges.

2022. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

"ÉN aki néztem meg mások akik szintén nézték"

Ja, ez már kettő egész néző. 😆

2022. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
#13 ezt nem fogja el, hogy ha ő meg hasonszőrűek nézték, az nem jelenti automatikusan azt, hogy volt annyi néző, hogy megérje hirdetni ott. Volt, aki nézte, de az egész piachoz képest elenyésző számban voltak ezek, ezért a hirdetőknek nem érte meg erre költeni.
2022. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

#14 Hazudsz valamit és ezt cáfolom, majd pattogsz, hogy valami ettől teljesen mást nem értek meg.

Ne hazudj!

Vagy ez nem megy? Igen nevetséges, hogy míg közülünk senki nem hisztizik amiért a tulajdonos így döntött és elfogadjuk, hogy szerinte nem volt elég magas a nézettsége a tévének ahhoz hogy tovább így működjön, ti mégis ezen pattogtok.

Szimplán ne hazudj, ne próbáld azt beadni, hogy senki sem nézte!

Legalább ilyen minimális szinten legyél már kevésbé szervilis propagandista, hogy a teljesen egyértelmű hazugságodhoz nem ragaszkodsz valakivel szemben aki maga a cáfolata a hazugságodnak! Ezt óvodában azért általában kinövik az emberek.

2022. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

15: te hazudsz, nem mondjuk, hogy senki nem nézte, kevesen nézték, és ezért zárták be, ennyi


Ha nem érted meg, hogy a hirdetőnek kevés néző nem egyenlő a nullával, akkor az elég baj. Nem nulla ember nézte, hanem nem elegendő ember nézte. Ennyi.

2022. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

#16 Bakker, ilyen ostobán miért hazudsz?

Oda van írva, még be is másoltam!

"Ha lett volna rá igény, akkor nem 0,x százalék nézte volna. "

Megint a ballibes matekkal erőlködsz, hogy a 0% nem is 0%-t jelent?

2022. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 MolotovPunk ***** válasza:
71%
Pesti tv-nek nem volt nagy nézettsége, azért szűnt meg. Nem sokan voltak rá kíváncsiak. Szerintem boldogabb időkben még a régi Budapest Tv is színvonalasabb volt a pesti tv-nél.
2022. máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
12%
Nem szűnik meg a műhely, csak a tv-s formátum nem egy fenntartható műfaj. A teljes csapat marad, csak online felületre megyünk. A közhiedelemmel ellentétben nem kaptunk közpénzt, tv-t csinálni pedig qrvadrága (egy PestiTV-s háttérmunkás)
2022. jún. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
6%

#19 Ez szuper hír!

Eddig is itt a neten néztem a műsorokat, akkor ez megmarad.

ebben reménykedtem.

2022. jún. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!