Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszpártiak! Most szomorúak...

Oroszpártiak! Most szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés
Egész hétvégén pörögtetek, hogy vajon Putyin mit jelent be, milyen új csapások lesznek Ukrajna ellen, volt, aki atomtámadást is vizionált. Most, hogy Putyin gyakorlatilag a semmit jelentette be, még hadüzenetet sem küldött, ezáltal nincs hadiállapot, nem jönnek az orosz tömegek a frontra, marad ez a felállás, ami eléggé döntetlen szagú, most szomorúak vagytok emiatt?

2022. máj. 9. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Én a f1-et néztem de szerintem senki nem pörgött ezen, kivéve a nyugati liberális sajtót.
2022. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
a britt védelmi minisztérium jött olyanokkal hogy ezt meg azt fogja bejelenteni putyin nem az oroszok. Erre mondott egy átlagos beszédet és ennyi.Most meg a brittek sivalkodnak
2022. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyok szomorú mert a beszédéből nem az érződött hogy egyhamar véget ér a háború, hanem a további eszkalálódásra célozgató burkolt kijelentéseket tett.
2022. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki nem nyalja az ukrán huculok talpát, akkor mindjárt oroszpárti?

Én egyiket sem preferálom, csak csépeljék egymást.

Mi közünk van nekünk hozzá?

2022. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Amerika meg azért támadta meg Irakot, mert azt hazudta, hogy tömegpusztító fegyvereik vannak, utána kiderült, hogy mégsincs."


És ebbe az indoklásba belefért 200 ezer civil áldozat, mig az ukrán háborúban az ENSZ szerint is 3 ezer körül járunk.

2022. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!