Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik félnek drukkolsz...

Melyik félnek drukkolsz leginkább jelenleg?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Természetesen az ukránoknak!
Az oroszoknak!
52 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok tolvaj, szláv neonáci, és gyilkos sem, úgyhogy az oroszoknak. Hajrá!
2022. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Nehéz erre a kérdésre válaszolni.


Oroszország agresszor ebben a játékban.


De, az ukrán rezsim magyarellenes.

Plusz, amerikai puccsal került hatalomra az egész bagázs 2014-ben.Nem legitim a kormányzásuk.

2022. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Olyan opció miért nincs, hogy egyiknek se? Az lenne a legjobb, ha minél előbb véget érne a háború. Ebből senki se fog győztesen kikerülni. Csak a válság mélyül el az egész világon.
2022. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 XX.XX ***** válasza:
77%
a békének, de ha választani kell akkor az oroszoknak
2022. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Az ukránoknak. Nem azért, mert annyira szeretem őket, hanem mert ebben az esetben ők a védekező fél, Oroszország az agresszor. Ha fordítva lenne és Ukrajna támadta volna meg Oroszországot, akkor az oroszoknak drukkolnék.

A legjobb lenne viszont ha abbahagynák a harcokat és nem lenne háború.

2022. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3


Igazad van, beleírhattam volna, de engem most inkább az érdekel hogy a két hadviselő fél közül melyik győzelmének örülnének jobban..ha beleírtam volna a "békét" is, gondolom akkor mindenki arra nyomott volna...

2022. ápr. 15. 17:51
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
5, Ukrajna az agresszor. Ha egy ország elnyomja a kisebbségeket, neonáci, népirtást folytat, az agresszor. Az oroszok felszabadítók. Fordított esetben az ukránok lennének a jók. Bár nehéz róluk elképzelni, hisz ők a nácik, elnyomók.
2022. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

#7: A kisebbségek elnyomása és egy másik ország megtámadása között nagy különbség van. Másrészt az oroszok az ukrajnai orosz lakosságot is lövik. Pl Herszonban sem úgy tűnt, hogy a lakosok nagyon örülnének a "felszabadításnak", pedig ott többségében oroszok élnek.

Ezt a nácizást meg hagyjuk már, azóta jöttök ezzel a szöveggel, amióta Oroszország ezt propagálja.

2022. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Egyiknek sem, mindkettő ocsmány féreg. 100 kilométer magas fallal körbekeríteni őket, aztán azt csinálnak egymással, amit akarnak.
2022. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Én annak drukkolok hogy a lehető leghamarabb legyen vége, és utána vegyenek vissza egy kicsit az arcukból az ukránok. Attól félek, hogy ez csak az orosz győzelem esetén következhet be...
2022. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!