Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártnak "drukkolsz",...

Melyik pártnak "drukkolsz", hogy ne legyen tagja a következő országgyűlésnek?

Figyelt kérdés
Ha több is van ilyen, akkor azt jelöld meg, ami legtávolabb áll tőled, a többit meg sorold fel.
2022. jan. 14. 17:31
A kérdező szavazást indított:
Fidesz-KDNP
MSZP
Jobbik
LMP
Mi Hazánk
DK
Párbeszéd
Kutyapárt
Munkáspárt
Egyéb, leírod
47 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Ellenzéki összefogás
2022. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem drukkolok egyik ellen sem.

Annak drukkolok hogy aki nyer az jól irányítsa az országot.

2022. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Mivel fideszellenes vagyok ezért a DK ellen szurkolok a legjobban. Mert amint megbukik Gyurcsány és a pártja, rögtön válejárójaként megbukik Orbán is. De amíg gyurcsány és neje még mindig terrorizálják és szabotálják az (értelmes) ellenzéket addig borítékolható Orbán győzelme.
2022. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
#3 Én már ezt se hiszem el. Ha Gyurcsány egész nap csak otthon ülne és Minecraft gémpléjt gyártana Youtubera a Fidesz akkor is előadná, hogy "ugyanaz a baloldal", "Gyurcsány örökösei", stb. Lásd: Mini-Feri.
2022. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4


A fidesz előadná valóban. Csak akkor már senki nem hinné el azt a 2-3%-nyi szélsőséges szektást. De az átlag ember, a döntő többség egyből leszavazna másra aki nem Orbán de nem is gyurcsány vagy csatlósa

2022. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nekem nagyon ellenszenves a kormány és az ellenzéki összefogás is. úgyhogy valószínű nem szavazok majd, ha meg igen akkor valamellik törpe pártra
2022. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
A felsoroltak közül egyiket sem szeretném ott látni (meg a felsorolásban nem szereplő Momentumot sem), hazaárulók egytől egyik.
2022. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ó, a Momentum momentán kimaradt, de nem volt több rovat. Na akkor aki azt nem szeretné, nevesítse.
2022. jan. 14. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
A Fidesz. Egyetlen kommunista pártot sem szeretnék az országgyűlésben látni.
2022. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

#9


Jelenleg nincs egyetlen egy kommunista párt sem

2022. jan. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!