Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért hitte azt mindenki hogy...

Miért hitte azt mindenki hogy az Oroszok reggel megindulnak Ukrajnában és majd este pacsiznak a Magyar határőrökkel?

Figyelt kérdés
Ukrajna nem kicsi európa egyik legnagyobb országa. A városi harcok meg eleve több idő mivel tűzazünet meg civilek kimenekítése.

2022. márc. 10. 13:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem hittem
2022. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg Putyint, ő hitte, hogy ez villamháború lesz.
2022. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Kérdésed egy valotlan állitást tartalmaz.
2022. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Ezt senki sem hitte.
2022. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Putyin nem mondta, hogy ez villámháború lesz. AZt monta minden a tervek szerint alakúl
2022. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 meszike91 ***** válasza:
100%
Azért mert benyelték a propagandát arról, hogy milyen szuper az orosz hadsereg. Közben még mindig a szovjet szinten tartanak, modern eszközeik meg alig vannak és nem is merik bevetni mert túl drága.
2022. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A legujjabb hir az h az orosz hadsereg koltsegveteset megdezsmaltak az oligarchaik.


Alapvetolen nem egy napot de kozel se ilyen docogos megszallast vartak a vilag elvileg harmadik legerosebb haderejetol.


Ilyen amikor a propaganda mogott nincs teljesitmeny. Magyaroknak nem ismeretlen ez.

2022. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert megetették, és elhitte a saját hülyéségét, hogy ukrajnát fel kell szabadítani. Közben meg a nyugat évek óta fegyverrel, illetve kiképzéssel látta el az ukránokat. Mondjuk a volt KGB-t nem értem, hogy nem működött a hírszerzésük? Vagy csak egyszerűen nem merték elmondani putyinnak a valóságot, de inkább így akarják majd megbuktatni.
2022. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát srácok szerintem nem az volt a cél hogy elfoglalják ukrajnát azért is vetettek be kissebb egységeket azt hitték hogy megadják magukat de épp hogy kitartanak ezért lesz bevetve 200 ezer fő ami viszont már elég arra hogy ukrajna nagy részét elfoglaljá de teljesen így sem fogják tudni szerintem de ettől már belemegy zelenszkij hogy tárgyaljon a krímről meg a keleti területekről
2022. márc. 10. 14:24
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Még mindog van aki azt hiszi ez Krímről meg a szakadar területekről szól és nem Zelenszkij nyugati irientációjaról és lehetséges NATO taggá válásáról,félelmetes...

Teljes ukrajnat demilitarizálni fogják, értsd: bábkormány a cél.

2022. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!