Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha valakinek nincsen magyarors...

Ha valakinek nincsen magyarországi lakcíme, az hogyan kap a katonaságba behívót?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 19:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság valószínűleg fejbe lőnék a lakosság egy részét csak mert nem akar bevonulni katonának jaj van baj a fejekben, még az ukrán elnök is azt mondta hogy akiről kiderült hogy dezertőr az börtön büntetésre számíthat szóval legrosszabb esetben börtönt kapnál de mint mondtam a mai világban az emberek nagy része köztük én is megtagadnám a szolgálatot így nem is lenne hely a börtönben hogy mindenkit bezárjanak valószínűleg a kormánynak amnesztiát kéne adnia de mivel NATO országok vagyunk így nincs is értelme erről beszélni.
2022. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Lájtosan fogod fel, de a dolgok ennél sokkal egyszerűbben működnek, kéz kezet mos alapon...
2022. márc. 10. 21:38
 23/35 anonim ***** válasza:
20%
Jó pár éve úgy látom, hogy a magyar "férfiak" nagy része picsogósabb mint az ovis kislányok. Én nőként is szégyellném magam ilyen hozzáállással, hát még férfiként. Vajon az ilyen emberekre tudnak férfiként nézni a nők?
2022. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
23, majd szólj egy fiút, akit elvisz a háború, aztán ne picsogj
2022. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen gyávát nevelnék belőle, akinek a világon senkinés semmi nem fontos csak a saját mihaszna élete, akár a patkánynak (mindegy hogy fiú vagy lány) akkor szerintem magamat lőném fejbe szégyenemben.
2022. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó na és azok akik kirobbantják a háborút és maguk helyett másokat küldenek harcolni, vagy a politikusok és nagyhatalmú emberek és családtagjaik akiknek a saját mihaszna élete fontosabb mint másoké, és bárkit vágóhídra küldenek azok miatt nem akarod fejbe lőni magad :) ?
2022. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

11:43


Nő vagy, nem vagy hadköteles, de ugatsz. Tipikus. El kellene venni a nők szavazati jogát, hogy a jogaik egyensúlyban legyenek a kötelezettségeikkel!


Pont a magadfajta feministák miatt nem vagyok hajlandó védeni ezt a feminista nyugatot. Ezért sem vagyok hajlandó bevonulni katonának. Tőlem nyugotdan jöhetnek ide a bevándorlók is, majd jól megnevelnek titeket!

2022. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Te hadköteles vagy? Az első adandó alkalommal menekülnél a feminista nyugatra. Elárulom, hogy ápolónőként bizony igenis kivenném a részem egy esetleges háborúból, míg te menekülnél mint a patkány. Akkor kitől is kéne elvenni a szavazati jogát?
2022. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
51%
Igen, a férfiak hadkötelesek. Engem akaratom ellenére kényszerítenének a vérfürdőbe kínhalált halni, míg te a biztonságban maradnál "ápolóskodni", henyélni. Az, hogy a kettőt egyenlőnek tekinted, ez is bizonyítja, hogy a nőknek nem való a szavazati jog.
2022. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
19%

Ha szerinted háború idején (bár alapból sem) egy ápoló henyél, akkor neked nem csak a szavazati jog nem való, de kb semmilyen gondolkodást igénylő tevékenység sem. Vagy csak iszonyat nagy troll vagy. Szerinted ki vágná le a szétlőtt lábad? A te érdekedben kívánom, hogy egy egészségügyi dolgozó és ne egy drága katonatársad, akitől ugyan nem sajnálod a szavazati jogot, de lehet hogy pár héttel korábban abból álltak a napjao6, hogy a kocsmapultot támasztotta.

Végeredményben gyáva alak vagy. Ezt lehet cifrázni, de ennyi a lényeg.

2022. ápr. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!