Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ássátok már a lövészárkokat a...

Ássátok már a lövészárkokat a kertben, a közelgő orosz invázió ellen?

Figyelt kérdés

Homokzsákokat is beszereztem, haverjaimnak is van, de még nem töltöttük be őket.

Szerszámokat megvettem, gazdaboltos mondta hogy most várható egy 50-100 százalékos áremelkedés az ásó és lapát árában, a közelgő orosz vész miatt.Ukrajnában már nem lehet ezeket kapni, ő is hatalmas árréssel hordja ki ezeket.

Tényleg ennyire komoly a fenyegetés?


2022. febr. 2. 11:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
81%

Azóta sem kapok olyan lábpumpát mint amilyet az oroszoktól hoztunk. Öntvény volt, két lábbal lehetett taposni. Ezekre a mostaniakra rá sem lehet rendesen lépni mert görbül.

Még hogy nincs az oroszoknak piacképes terméke. Ha valami olyan kell ami nagy és működödik -40 fokban is akkor csak tőlük szabad venni.

2022. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
41%

#21

Azért a mostaniakat ne írjuk le annyira... Nem mindegyik vacak.

2022. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Nekem Kalasnyikovom is van itthon, és gyűjtöm is a T-72-esre valót, alkatrészenként.
2022. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Most végre értelmet nyert, hogy megtanultam a Katyushát oroszul
2022. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%

#23

Te is úgy jársz mint Szergej.

Összeszerelhető babakocsit rendelsz a babakocsigyárból, de bárhogy is rakod össze aknavető lesz belőle.

2022. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen mindegy, az oroszok a spájzban vannak 🤣
2022. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!