Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ássátok már a lövészárkokat a...

Ássátok már a lövészárkokat a kertben, a közelgő orosz invázió ellen?

Figyelt kérdés

Homokzsákokat is beszereztem, haverjaimnak is van, de még nem töltöttük be őket.

Szerszámokat megvettem, gazdaboltos mondta hogy most várható egy 50-100 százalékos áremelkedés az ásó és lapát árában, a közelgő orosz vész miatt.Ukrajnában már nem lehet ezeket kapni, ő is hatalmas árréssel hordja ki ezeket.

Tényleg ennyire komoly a fenyegetés?


2022. febr. 2. 11:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%
Amennyire komolyan lehet venni a kérdést, annyira az adott válaszok 90 %-át :)
2022. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
Én kiraktam a ház elé a régi Ladánkat, már nem igazán működik, de gondolom a kedves orosz testvéreink meglátják, rögtön elpuhul a szívük...🤣
2022. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nekem Wartburg volt, de azt eladtam, mert a németeket nem szívelik.

Ladát nem tudok venni, mert manapság annyiba kerül mintha vennék egy nyugati autót.

2022. febr. 2. 12:38
 14/26 anonim ***** válasza:
59%
Az itteni kommentekből olyan forrón süt a hazát védelmezni akarás vágya, hogy befagy a Vénusz
2022. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én kiraktam egy üveg Heinekken-t az ablakba, csak a mihez tartás végett!
2022. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%
Bár tényleg fngm sincs, hogy mi kell nekik ennyire az ukrán területről, de szerintem, ha Sputnik elvtárs elfngja magát, akkor simán meg tud indulni az invázió, mint, ahogy tették azt a Krim-nél is. Én fsok, hogy lesz valami, a mértékét nem tudom megmondani, nem vagyok jós!
2022. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

"Az itteni kommentekből olyan forrón süt a hazát védelmezni akarás vágya, hogy befagy a Vénusz"


Én nagyon szívesen mennék hazát védeni. Úgy a huszadik sorba. Ahol a fidesz kongresszus résztvevői állnak az első sorban golyófogónak.

2022. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
17# Ja csakhogy téged fognak az első sorba küldeni, ők meg elsőként húznának el Spanyolországba a rokonokhoz...
2022. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%

Rákóczi idejében még azt mondta a vezér, hogy a hazáért utánam...

Aztán rájöttek hogy ez nem biznisz.

Most már az van hogy a bunkerből kiabálják, hogy előre elvtársak ott az ellenség.

2022. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Már készítem a páleszt, hogy olcsó gázolajat tudjak venni tőlük, meg a Lada alkatrészeket és csavarkulcs készletet :D
2022. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!