Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ukrajnát miért nem látják el...

Ukrajnát miért nem látják el megfelelő mennyiségű hadianyaggal és egyéb segítséggel, hogy visszafoglalhassák a területeiket?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 08:41
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb baj hogy a kérdező tipikusan az az ember aki tényeket utasít vissza ha te a-t mondassz ő azért is b-t soha nem fogja elfogadni innetől kezdve én nem foglalkozok vele és nem is érdekel
2022. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
30.-as. Oké, rendben van az érved, de miért kellett ezt ilyen személyeskedő és sértő formába becsomagolnod? Sokkal jobban hangzott volna, ha normálisan, negatív érzelmek nélkül adod elő, de így is adok rá egy hasznosat, mert benned legalább a segítőkészség megvan!
2022. jan. 2. 16:18
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Őő te beszélsz személyeskedő hangnemről?


"De sok okos ember van itt :D

Ennyire ezért ne legyetek elszállva magatoktól.

Önteltség az egeket veri.


Talán ott biztonságpolitikai előadásokat tartanak a nagyokosok, vagy mégis mi alapján tudnál pont te többet bárkinél is?


Meg attól, hogy a katonaságnál vagy, még nem leszel katona. Mitől lennél az, voltál már éles bevetésen? A missziókon is még a legkomolyabb feladat is a biztonsági őrködés, de harcoló alakulat egy sincsen.


Én inkább elszégyellném magamat, hogy ilyen bandába kerültem. Még nőlényeket is bekerülhetnek... Bár gondolom te is csak azért vagy ott, mert ennyire lealacsonyodot a színvonal!Mert mondjuk valaki képes mindenféle elfogultság nélkül gondolkodni?


Esetleg valami forrás? Be is kéne bizonyítani. Vagy a mentális betegségedből fakadt ez is, mint az eőző mmondato!

2022. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Na jó meghülyült a gyakori az utolsó mondatot idézőjelbe akartam rakni és össze vissza törölget mindent mindegy
2022. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
33.: Na és, attól ha én esetleg személyeskedtem, attól a többiek személyeskedése nem ugyanúgy személyeskedés, vagy hogy van ez?
2022. jan. 2. 16:26
 36/40 anonim ***** válasza:
Jó én ide többet nem írok így van az amikor az idiótát nethez engedik
2022. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Utolsó, te a 30-as vagy, ugye?

Gondoltam kipróbálom mi lesz ha rendes és korrekt vagyok veled, és nem cáfolom a butaságaidat :) De úgy látszik méltatlan vagy rá. Mindösszesen egy 30 perces riportfilmet sikerült belinkelni?? Még annyira sem futotta, hogy pontos időpontot jelölj? Azt már szóba sem merem hozni, hogy pontos időpontot tartalmazó linket illene bemásolni 2022-ben. A nagy katona zseni, aki már 7 éve szolgálja hazánkat... Lenne még hová fejlődni!


Csak hogy normális ember módjára cáfoljam a hülyeségedet: [link] , lapozz a végéhez. Mindegyik kiszolgáló feladatban vesztette az életét! Senki nem ment harcolni!

2022. jan. 2. 18:26
 38/40 A kérdező kommentje:
Arról meg már ne is beszéljünk, hogy vagy 10-15 bunkó múltkor az M0-ason 100 km/h-val a belső sávban tartotta fel a forgalmat kilométereken keresztül mindenféle megkülönböztető jelzés nélkül. Ezért milyen Nato érdemrend is jár? Látom volt honnan kulturálnod magadat!
2022. jan. 2. 18:29
 39/40 anonim ***** válasza:

Nem képzeld hülye gyerek nem ő vagyok

(muszály hülyegyereknek hívni téged mert mást nem nagyon érdemelsz vagyis de de az már nem megengedett itt gyakorin még cenzúrázva se)

De tudod mit jelentkezz keress meg az

MH 2. vitéz Bertalan Árpád Különleges Rendeltetésű Dandárba és gyere ki velünk a következő váltásra koszovóba és meglátod mi a rákot csinálunk amíg te mereszted a segged.

2022. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

39.: Ezt a bohócot :D Keresselek meg, de a nevedet már nem mered leírni XD

Mintha én olyat írnék egy külföldinek, hogy gyere el keress meg, Magyarországon vagyok...

2022. jan. 2. 18:52
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!