Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ukrajnát miért nem látják el...

Ukrajnát miért nem látják el megfelelő mennyiségű hadianyaggal és egyéb segítséggel, hogy visszafoglalhassák a területeiket?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 08:41
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
*Pontosan nem emlékszem
2022. jan. 1. 08:18
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Mondok néhány okot:

- irgalmatlan sok pénzbe kerülne;

- az oroszok provokációnak tartanák és ők is "erősítenének";

- hiába vinnének korszerűbb technikát, élőerőben még akkor is hátrányban lennének egy nyílt orosz-ukrán konfliktusban;

- még nem futott le a meccs, benne van a pakliban hogy Ukrajna visszacsúszik az orosz érdekszférába, azzal meg az odaadott technikai eszközök az oroszok kezébe.

2022. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Jeffrey Spender ***** válasza:
74%

Az Ukrán politikusok nyíltan megkeseredett és kisebbségkomplexusosak, magyarellenesek is, pont őket kéne fegyverezni ?


De ahogy látom a kérdező Putyinozik, vagy Eellenzéki, vagy Ukrán bérkommentelő.

2022. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
49%
És szerinted ha ukrajna lenne olyan elmebeteg (már pedig van annyira) hogy nekimegy oroszországnak (pl a krímre ami mindig is orosz lakta volt szóval nem tudom mit hisztiznek ezen) akkor mi nem fognánk az alkalmon hogy vissza vegyük kárpátalját? Ha már a területek visszafoglalásáról van szó. Oroszok pár hónapon belül végigsétálnak a magyar határig nemhogy még mi is mennyünk a másik oldalról. Ukrajna csak ellenségeket szerzett maga köré (jó mordor (románia) még barátja de ennyi)
2022. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

De sok okos ember van itt :D

Ennyire ezért ne legyetek elszállva magatoktól.

Önteltség az egeket veri.

2022. jan. 2. 09:25
 16/40 anonim ***** válasza:
30%
15# te meg itt derüot ki hogy csak egy troll vagy. Tudod Szerintem többet tuok mint te tekintve hogy 7 éve vagyok a honvédségnél te kispolgárként ne okoskodj kérlek
2022. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Jeffrey Spender ***** válasza:
0%
Én annak örülnék, ha egész Ukrajnát vinnék az Oroszok
2022. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

16.: Talán ott biztonságpolitikai előadásokat tartanak a nagyokosok, vagy mégis mi alapján tudnál pont te többet bárkinél is?


Meg attól, hogy a katonaságnál vagy, még nem leszel katona. Mitől lennél az, voltál már éles bevetésen? A missziókon is még a legkomolyabb feladat is a biztonsági őrködés, de harcoló alakulat egy sincsen. Én inkább elszégyellném magamat, hogy ilyen bandába kerültem. Még nőlényeket is bekerülhetnek... Bár gondolom te is csak azért vagy ott, mert ennyire lealacsonyodot a színvonal!

2022. jan. 2. 12:10
 19/40 Jeffrey Spender ***** válasza:
75%
Miért fogja valaki egy magyar nyelvű fórumon, elvileg magyarként az ukránok pártját ?
2022. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
18# huha látom lóf@szt nem értessz a témához 1 szó se helyes amit leírtál. És én vagyok elszomorító az az elszomorító hogy magyarként egy olyan senkiháza kissebség kompexusos csóró nép pártját fogod akik csak rosszat tettek mióta létezik a népük már ha lehet népnek nevezni
2022. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!