Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szinte lehetetlen bekerülni a...

Szinte lehetetlen bekerülni a Magyar Honvédségbe a járvány miatt. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Két hónapja jelentkeztem szerződéses katonának és azóta várok a beosztásomra. Minden vidéki alakulatot végig kérdeztek nekem és nincs hely. Legénységi állományú sem. Tudom, hogy a járvány miatt most nem lehet leszerelni és főleg emiatt nincs lehetőség, de akkor ne lássam már azt a tv-ben, interneten mindenhol, hogy a Honvédség seregnyi lehetőséggel vár....

Van itt még hasonszőrű, aki velem együtt régóta vár a beosztására? Mi a véleményetek erről az egészről?



2021. ápr. 15. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
A katonaéletnél szebb nincsen, de most várnod kell egy kicsit.
2021. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért kéthónapnyi várakozás nem olyan régóta...
2021. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tartanak hetente kiképzést. Ha normál menet lenne akkor sem a jelentkezést követő másnap hívnak be alkalmasságira, vagy ha az megvan akkor kiképzésre hanem ütemezetten előre tervezett időpontokban "csomagban" (csoportonként). Ezeknek az időpontját csúsztatták most el a Covid miatt, mivel az alkalmasságit végző eü. állomány egy része vagy kint van kórházban, vagy tartalékban van, illetve érthető okból most nem a kiképzésre kötik le az energiát. Várj türelmesen és hívni fognak.
2021. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felszerelés után egy szebb dolog van az életben, a leszerelés😂
2021. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!