Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Légiósok! Tudtok érveket...

Légiósok! Tudtok érveket mondani a Légió mellett?

Figyelt kérdés
Megéri úgy választani, mint életcélt, mint hivatást? Lehet szeretni? Milyen embereknek ajánlanátok a próbálkozást? Olyan dolog a Légió, amiért az embernek érdemes küzdenie? Boldoggá tesz?
2010. júl. 27. 03:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából erre voltam kiváncsi hogy lehet e szeretni tényleg mert komolyan gondoltam. De ezek szerintem nem. Köszi a válaszodat.
2010. aug. 1. 22:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Specnaz vagy S.A.S vagy NAVY SEALS(fókák) ezek kalandos és elit életek ezek is jók lehetnek
2010. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ICH BIN ***** válasza:
pár év múlva én is oda akarok menni pontosabban Guyanába mindenki a pénzért csinálja és csak hogyha jól tudom csak 10 év után kaphatod meg az állampolgárságot.
2010. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ha 3 ev utan dezertalsz mig a szerzodes 5 evre szol nem herelnek ki?? arrol nemis beszelve, hogy b@szhatod az osszegyujtott penzedet is?!
2010. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!