Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha valaki felajánlaná neked,...

Ha valaki felajánlaná neked, hogy ad neked bármilyen hatástalanított fegyvert, mit választanál?

Figyelt kérdés
Akármilyen lehet, kis Derringer pisztolytól kezdve egy brutális 30mm es GAU 8 Avanger gépágyúig.

2020. jan. 27. 15:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

"Az lehet, de egy hatástalanított AK 47-est akár még én magam is vissza-élesítek."

Na arra kíváncsi vagyok, hogy mit csinálsz a kifúrt, felnyitott, behegesztett(élkefém) csővel-zárfejjel és a szétvágott zártömbbel. (nem csak az ütőszeg hegyét csípik le).

2020. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

11.-nek.


Igen, én is megnézném.


De leírhatná az illető, hogy hogyan szokta, az oldalt olvasó rendőrök is biztosan szívesen olvasnák.

2020. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

4es.

Ne hogy azt hidd ám! Túl egyszerűnek hiszed.

Amúgy azt írtad, hogy mások azért választanák az AK-t, mert vissza tudják élesíteni.

Nos én azért írtam, hogy milyen hatástalanított fegyvert kérnétek, hogy egyértelmű legyen, nem azt kérdezem, hogy melyikkel lőnétek.

Úgy is feltehettem volna a kérdést, hogy melyik a kedvenc fegyveretek.

2020. jan. 29. 16:35
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

"De leírhatná az illető, hogy hogyan szokta"

Sehogy XD! Azt se tudja eszik-e vagy isszák! Álmodik a nyomor!

Gondolom arra is képes, hogy egy háromszög reszelővel újrahúzza a huzagolást.

2020. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

#4!

Tényleg leírhatnád, hogyan képzeled a visszaélesítést!

2020. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%
Az üknagyapám kar 98-asát.
2020. nov. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!