Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha megvalósulna a NWO Új...

Ha megvalósulna a NWO Új Világrend, milyen pozitív és negatív jellemzői lennének?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy majdnem minden nézőpont kérdése, de elsősorban a törvények, tízparancsolat, humanizmus dolgait tekintem pozitívnak (nem hiszek semmilyen istenben). Kiemelten érdekelne, hogy a chipping pozitív, vagy negatív megítélésű, és hogy az állandó vezetőréteg jó, vagy rossz dolog? (NWO-ban állandó, nem tekintve a halálozást, leszármazottak születését cserének).

2019. febr. 22. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy megvalósulNA? Már gyakorlatilag rég megvalósult. Az NWO lényege hogy úgy uralkodnak a népek felett hogy a nép nem is tudja ki uralkodik felettük. A “régi” világrendben tudta mindenki, a királyok, nemesek kik voltak, így lehetett merényleteket, forradalmat tervelgetni.

Az “új” világrendben már biztonságban vannak, a pénz/bankrendszer és a bábdemokrácia által vannak rabszolgasorsban tartva az emberek úgy hogy azt hiszik mellette hogy szabadok.

Nagyon vicces is ha belegondolsz hogy azért mert 1-2 előre kiválasztott emberre 4 évente szavazhatsz, akik ráadásul utána azt csinálnak amit akarnak, azt hiszed hogy szabad vagy és az történik az országban amit a “nép” akar.

Pedig a pénz, föld és a hatalom 90%-a ugyanúgy egy icipici csoport kezében van, csak ma már ha elkezdesz kutakodni akkor se találod meg őket név szerint.

Régen a pénzen is rajta volt a király arca, a földhivatalban is be volt jegyezve hogy ez meg az a föld ezé vagy azé a nemesé stb. Ma már részvénytársaságokban vannak részvényei anonim módon, ill. az ilyen cégek tulajdonolnak más részvényeket más cégekben egy hatalmas láncolatban, ezért a tényleges uralkodót ha “kivizsgálod”, papír szerint jó ha van százezer forintja, pedig valójában ő parancsol a fél világnak.


Ami még az NWO része ami talán még nem valósult meg, hogy ez az egész világra kiterjed. Lehet még csak kb 50%nál tart, de lehet az is hogy ami nem annak néz ki, az is része.

2019. febr. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményt! Gyakorlatilag egyet értek vele, de ėn ennek a cionista, illuminatis többcsaládos vállakozásnak a továbbfejlesztéséről, a csipping szintre jutásról érdeklődnék, amikor egyenként követik mindn ember minden lépését. Megszüntetik a pénzt és a hitelkártyákat, a csippel lehet fizetni, zárt ajtókat nyitni, mindennemű személyhez fűződő információt megosztani, stb. Én el tudok képzelni pozitív hatásokat is, de ne legyen már kötelező és beültetett.

Tudom, hogy Oroszország, Észak Korea, talán Kína, Brazília és még pár ország nincs teljesen lefedve. Mi is hazaküldtük az IMF-et.

2019. márc. 1. 07:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ide chip sem, Kina már bőven lekörözött mindenkit technológia terén és ott alapból nem is kell foglalkozni emberi jogokkal, meg hogy mit szól a nép meg egyéb "hülyeségekkel".

Csak egy példa: ha pirosnál átmész a zebrán, az arcfelismerő rendszernek hála kb 20 másodpercen belül megérkezik a bírság a mobilodra és le is vonják a számládról.

Ennél még tovább is mennek amúgy: most tesztelnek egy érzelemfelismerő rendszert egy iskolában, óra alatt a rendszer figyeli hogy melyik gyerek unatkozik, terelődött el, depressziós stb. A visszajelzés alapján (most még) csak a tanárok tudják hogy esetleg javítani kéne az anyagon, vagy hogy valamelyik gyerekkel el kéne beszélgetni az otthoni helyzetéről.


A nagysebességű vonatokon a vezetőnek meg kötelező hordani agyszkennert (végülis egy kis EEG gép ami úgy néz ki mint egy fejhallgató) ami folyamatosan figyeli hogy a vezető figyel-e, fáradt-e stb. És ha nem tud eléggé koncentrálni akkor hazaküldik.


Ezek még a mostani állapotukban el is mennének, de ijesztő hogy ezeket továbbfejlesztve miket lesznek képesek csinálni. És őket nem lassítja holmi szemilyéségi jog meg ilyenek.


Ha valahonnan elindul az amiről beszélsz, az biztos hogy Kínában lesz.

2019. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kínai példákhoz: Ilyesmi mar nálunk is van: ha nem tartom be a sebességet egy adott keszteződésben, pláne, ha piroson mennék át, kapom a büntit.

De ez nem azonos a csippinggel, mert a betartandó szabályokat mi szavaztuk meg, és még a kínai agyszkenner is tömegek életét védi. A beültetett csip viszont alkalmas az egyén távolról programozott megölésére is és nehezebb kibújni alóla. Nem beszélve arról, hogy nem az érintettek szavazták meg a betartandó szabályokat és nem az ő érdekeiket szolgálná. Megkockáztatom, hogy a "főnökök" kimaradnának a beültetésből. Az Obama-care első verziója tudtommal már be akarta vezetni az érintettek becsipelését.

2019. márc. 3. 23:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért a gyorshajtós villantós dolog nem összehasonlítható szerintem a kínai helyzettel. A kocsidba bárki ülhetett, ráadásul marha kevés sebességkamera van. Kínában az ARCOT ismerik fel, és minden sarkon van vagy 10 kamera, nincs sok esély kibújni alóla, kb a csatornában kell ahhoz élni.


A chipre is van alternatíva, ha nagy ellenállásba ütközne akkor is el lehet ugyanazokat érni. Pl a mobilt is fel lehet robbantani távolról, az arcfelismerős rendszerrel meg rádküldhetnek egy kis drón ami mondjuk belédlő egy mini ciános tűt észrevétlenül. Ezek ma már mind megoldhatók technikailag. És ez csak az én szegényes fantáziám szüleménye, biztos van más sokszáz módszer amivel tök mindegy hogy van-e chip vagy nem. Szerintem chippelés nem lesz mert arról az emberek tudnak, sokan elutasítják, ellenállnának, stb. Olyan sok más mód is van amivel nem kell nyíltan az emberekre erőltetni semmit, ill. nem kell hogy egyetlen általános módszer legyen az emberek irányítására. A legtutibb szerintem ha van nagyon sok módszer amit ráadásul az emberek maguk választanak (pl mindenkinek van már mobilja, mindenkit ezáltal lehet követni, lehallgatni, befolyásolni, sőt akár ki is iktatni). Mert lehet hogy lesz valaki aki ellenáll a chipnek és mindenáron talál kibúvót alóla. Az okos NWO-s erre azt mondja "hagyd csak, legyen meg a sikerélménye, majd elkapjuk máshogy".

2019. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A lényeg az, ki dönt ezekről. Ha mi, azt jobban elviselem, mint ha ők. Tudom, hogy az iskola alól is nehéz kivonnia magát az ember fiának, de ezek alól lehetetlen lesz. Szerencsére a sírban már nem fognak foglalkozni velem.
2019. márc. 17. 20:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Ki? Hát akik mindig is döntöttek. A "királyok" még most is élnek, csak most már nem olyan hülyék hogy koronával rivaldafényben bohóckodjanak, hiszen a múltban ez sokszor rosszul sült el (pl. francia forradalom). Tanultak már annyit hogy a legjobb biztonság ha nem is tudja a nép hogy kik is a valódi urak. Szavazhatunk mi jobbra vagy balra, az igazi urak akik sosem mutatkoznak, úgyis a zsebükben tartják az összes politikust. Aki nem áll be a sorba, azt nagyon könnyű kiiktatni, és ma már ölni sem kell ehhez, a médiával is mindent el lehet intézni. (bár kétségkívül "baleseteket" is biztos könnyedén el tudnak intézni)


Lehetünk mi szuper vállalkozók is akár és milliárdosok mint a cukiberg de mit érünk vele ha az igazi urak irányítják a nemzeti bankjainkat amik nyomják a pénzt amiből milliárdunk van? Gazdagok lehetünk nagy nehezen vagy véletlen folytán, de igazi hatalmunk attól sem lesz. Pl. a királyi főcukrásznak is volt sok pénze meg kiváltsága de hatalma attól még egy pici sem lett.


99% nem veszi észre hogy hogyan vannak szolgasorsba döntve, a maradék 1% meg nem tud annyi vizet kavarni hogy bármi hatása legyen, hiszen a 99% nem tud, vagy inkább nem is akar ráébredni az igazságra.


És hogy konkrétan kik vannak felül? Nem mindegy? A piramis struktúra van belénk égve, hiszen évmilliók óta így élünk. Ha ki is iktatódik a legfelső réteg, azonnal beugranak helyükre alulról és ugyanúgy fognak viselkedni mint az elődeik. Ez szinte ösztönös.


Szóval ez az NWO meg egyebek csak egy természetes megjelenési formája ennek a piramis rendszernek, és valójában eddig is így éltünk.



Az egyetlen dolog ami reményt ad szerintem arra hogy másképp is lehet, az Jane Goodall egy felfedezése: ti. egy megfigyelt majomcsapat rátalált egy emberi település dögkútjára és elkezdték dézsmálni a kidobott húst. Fertőzött volt és aki evett belőle hamar beteg lett és meghalt. Az ilyen majomcsapatokban a klasszikus hierarchia szerint az erősek elzavarták a gyenge "bétákat" és nőstényeket, és csak a hímvezérek ettek belőle, így a csapatból kihullott az összes agresszív majom egy csapásra.

Az eredmény nagyon érdekes lett: egy kb. egyenlőségre alapuló, egymást segítő, támogató csapat alakult ki, kb ami egy hippi kolóniának megfelelő.

Ami még ennél is érdekesebb: a majmoknál tipikus viselkedés hogy a serdülő hímek elhagyják a csapatot és keresnek maguknak egy másikat ahova sok próbálkozás után vagy befogadják, vagy kilökik és keresnek tovább. Megfigyeltek egy ilyen érkező hímet és a hippi majmok nagyon nem díjazták a "hozott kultúráját" (pl hogy megharcol a hímekkel a dominanciáért). Szép lassan viszont "átállították", és belőle is hasonló hippi majmot faragtak. :)


Szóval hátha valamikor egy ilyen véletlen baleset által változhat a helyzet, vagy akár valamiféle evolúció által is, ami szerintem csak akkor kövezkezhet be ha ez a rendszer a kihalás szélére sodorna minket és csak egy alternatív rendszer mentene meg. Most amúgy úgy látszik hogy pont arra felé tartunk szóval lehet hogy lesz esély valami másra (ami nem feltétlenül jobb ;) )

2019. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes volt ez a majmos példa. Én úgy érzem, hogy mivel,az ész uralkodik most is, a továbbiakban a mostani uralkodókat is kiszorítja majd a még okosabb mesterséges intelligencia. És a természetes evolúciót felváltja a mesterséges evolúció. De szerencsére addigra én már meghalok...
2019. ápr. 2. 23:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az ész uralkodik, még mindig a dominancia, hatalom.

Az ész csak álca. Mindenre és mindennek az ellenkezőjére lehet “racionális” magyarázatot találni.

Az ész nem is tud uralkodni, hiszen az csak egy eszköz ami eljuttat hatékonyan A-ból B-be. De az hogy mi legyen az a B, azt sosem az ész dönti el. A “B” mindig az ösztönök/érzelmek által meghatározott, egyén és társadalom szinten is.

2019. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Éppen ez a lényeg, hogy sokan azt hiszik, lehetnek bölcsek ész nélkül is. A hosszútávú érdekérvényesítéshez szerintem jó memória és brilliáns, a sokféle lehetőség következményét átlátó ész kell. De ezen csak vitázni lehet, a válasz azonban ismert: a Rotschildok, Rockefellerek, stb. vannak a csúcson. Érzeleghetek én akár hogy, ha minden vásárlásommal, banki műveletemmel őket gazdagítom. Aztán fizetik belőle a Gyuri bácsikat...
2019. ápr. 3. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!