Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a Telekom...

Mit gondolsz erről a Telekom reklámról?

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 6. 19:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%

10

Ha a 8-as is te vagy, akkor nem hiszem, hogy "fölfogtad" a reklámnak készített propagandát. Lehet, hogy ez az új módi; akkor meg figyelni kell rá.


A kérdésedre: Nem, nem kizárólag "reklám" alapján választok terméket. De végülis a reklámokat -elvileg és igazából- pont azért készítik, hogy adott fogyasztóréteget megcélozva, eladják a terméket.

Egyszerűen tudomásul veszem, hogy nem nekem akarják eladni, amit árulnak. És jelen esetben, a Telekom tűnik a terméknek, tehát abból nem kérek. A háttér-kapcsolt termékéből meg még kevésbé, sőt.


Az sem érdekel, ha a Starbucks adja el a legfinomabb kávét. Semmi közöm hozzájuk, sem a képviselt-reklámozott értékeikhez. Ha egyedül ők árulnának kávét, leszoknék a kávéról.

2018. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
Be kéne tiltani. Ha valaki ilyet le merne forgatni Kínában a kínaiakról, másnap már átnevelő táborban ülne.
2018. nov. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon helyesnek tartom. Még több ilyen kellene.
2018. nov. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%

8-10es vagyok...hát jó, én meg nem a reklámok alapján vásárolok.


több éve vagyok Telekom ügyfél. sem az internet szolgáltatással, sem a tv szolgáltatással sem pedig a mobilszolgáltatással egy kis problémám sem volt az elmúlt években. akkor most mégis hol érdekeljen engem, hogy milyen reklámokat tolnak az emberek arcába?


egyébként meg maximum a reklám képi világa az, ami undorító, de az meg az elmúlt hónapok telekom reklámjaiban is ugyanígy megvolt...sőt a telenor is ugyanezt a fajta megszólítást próbálja lenyomni az emberek torkán...


ettől függetlenül a mondanivalójában nem tudom, mi a gond. röviden arról szól, hogy amikor valaki tipikus magyarnak mond valamit, látva itt az, hogy előredúródik a sorban, kiskapukat keres mindenhol...ez csak sztereotípia...és a végéig pedig arról szól, hogy az a tipikusan magyar, amivé mi, magyarok tesszük.


nehéz lett volna felfogni ezt, igaz? :D


pont ezért zseniális ez a reklám...ezek a reakciók, na erre is sokan azt mondanák, hogy igen, tipikus magyarok. buták, mint a segg, mert egy fél perces, nagyon gyenge komplexitású reklámot is félre tudnak érteni, és mellette meg mindenen hőbörögnek...


aztán itt vagyok én, meg az a néhány hasonló ember, aki szerint ez is valójában egy sztereotípia, mert nem minden magyar ilyen agyhalott...csak hát az jól látszik az arányokból, hogy ha ez nem is egyenlő a magyarsággal, eléggé túlsúlyban van.


innentől meg már tökéletesen látszik, mitől is tart ott az ország, ahol tart. és ennek meg aztán végképp semmi köze a liberalizmusnak...csak gondolkodni nem tud a többség, kár többet belemagyarázni.


az előző 2 válaszomat is az szavazta le, aki hasonlóan csak hisztizni tud és ujjal mutogatni másokra, mert az ő élete sz_r, és erről ő biztosan nem tehet :D tessék, nyugodtan szavazzátok le ezt is, ez az igazság.

2018. nov. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Én örülök, hogy született egy ilyen reklám. :) Tekintve, hogy olvastam már Sorosozást is a reklám hatására, legalább látszik, hol tartunk jelenleg. És nagyon is sikerült megszólítania a "mostgenerációt", vagyis azokat, akik mindenen besérülnek, sikerült triggerelni a különleges kis hópihéket.
2018. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 kovpet ***** válasza:
68%
# 12: És te azt szeretnéd, hogy nálunk is olyan diktatúra legyen mint ami Kínában van?
2018. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

"És te azt szeretnéd, hogy nálunk is olyan diktatúra legyen mint ami Kínában van?"


Igen, szerintem abban a rendszerben van a jövő.

2018. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%
Akkor menj Kínába. Pá.
2018. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%

Sztereotípiákról szól, nem is ezzel van a baj, hanem a szándékos provokálás az elején. Ezt okosabban is elő lehetett volna adni.

Bár a videót készítő fideszes médiaügynökségtől nem is vártam mást.

2018. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
77%
Nem értem azokat az embereket, akik egy reklám alapján egyből nekiállnak utálkozni. Nem telekomos vagyok, ezután sem hiszem hogy váltok rá, annak ellenére hogy nagyon tetszett a reklám. Az emberek, akik ennyire a szívükre vették ezt a dolgot, tényleg mondják le az előfizetésük, és próbáljanak felejteni, ha nem bírnak el egy kis polgárpukkasztást. Az alkotók terve szerintem nem az volt, hogy meghatározzák azt, hogy mi tipikusan magyar, mert ez mindenkinek egy teljesen más dolog,ha ez lett volna a céljuk,egyáltalán nem ezek szerepeltek volna a reklámban. Szerintem nem fogják letörölni a videót, és kiállnak mellette. Többszöri megnézésre sem látok semmi magyarellenes dolgot benne, a reklám modern, fiatalos, ezáltal lehet az idősebb generációk számára nehezebben emészthető.
2018. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!