Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a Telekom...

Mit gondolsz erről a Telekom reklámról?

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 6. 19:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Felvásárolhatná már Mészáros ezt a lilaszart.
2018. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Érteni vélem az (egyébként elég klisés) üzenetet, de ezt nem gondolták végig kétszer...
2018. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött át. Egy zagyvaság az egész.
2018. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

Az nem szalonképes, amit gondolok. Nem tűrné a nyomdafestéket.


KI CSINÁLTA ezt a reklámot? Ki az, aki egy ilyen reklám után képes a Telekomnak egy lyukas garast is adni?


Halál a Telekomra, űzzük ki őket!

2018. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A Facebook-on is nagy vihart kavart. Vajon miért nem veszik le, milrt nem kérnek elnézést? Vagy túl nagy arcvesztés lenne nekik és ezzel beismernék, hogy kifigásolható a reklám?


Esetleg egy ekkora cég ilyen rövid idő alatt nem képes döntéseket hozni?

2018. nov. 6. 20:38
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tetszik. Nem a nemzet lehordása lenne a célja, hanem inkább a leszámolás a sztereotípiákkal. Lehet kövezni.
2018. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

6

Persze.

Lehetne-e pl. a migránsok tényleges mindennap látott viselkedésére reklámot művészkedni? Vagy a szexuális zavarosokra, más kártékonyakra? Ne adj isten a fogyatékkal élőkre?


CSAK A MAGYAROKRA lehet? Bojkottálni kell a Telekomot. Belőlünk élnek vagy nem, ha mi úgy döntünk.

Nem kell a Lidl se, ha leveszi a keresztet a templomról. Akkor se, ha utána "bocsánatot kér", "helyesbít", stb. Megbukott; ennyi.


Nem kell levenni, levetetni, igenis lássa mindenki, hogy milyen a Telekom.

2018. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

én is felfogtam, mi a lényege :D de hőbörögjetek csak...:D


egyébként ha ezt a kérdést nem nézem meg, én nem is hallok erről semmit...


és külön kiemelném azokat a gyökereket, akik már egyből mennek is lemondani az előfizetésüket :D persze, ha nem szereznek tudomást erről a reklámról, akkor meg nincs azzal a szolgáltatással semmi baj :D

2018. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%

8

Elég klassz az a "szolgáltató", aki arra használ egy "előítélet" elleni reklámot, hogy megmondhassa, hogy "belőletek élek, ti mucsai, bunkó parasztok".

Hát nem?


Ezt a "reklámot" reklámozni kéne.

2018. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

tehát akkor te a reklám alapján vásárolsz és használsz szolgáltatásokat, és lehet az önmagában akármilyen szar is, ha azt reklámozza, amivel te is egyetértessz :D


minden világos...

2018. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!