Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan szűnhetne meg a világon...

Hogyan szűnhetne meg a világon a rasszizmus?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 23:24
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
36%
hmm ez teccik eza kérdés...szerintem..halál komolyan ha nem lenne politika,és olyan emberek sem lennének akik rasszisták..jo ezigy hülyén hangzik de lekéne ültetni egy magyar rasszistát egy romával egy ku kux klán tagot egy afroamerikaival meg igy az ellentéteket és beszélgessenek de nem arrol h ki a jobb hanem általános dolgokrol és ey idő után rájönnének h van jobb dolog is mint egymást háborgatni...ne azért itéljenek el valakit mer honnan származik,hanem azért h mien ember ( amugy ha mindenki füvezne akor jobb lenne a világ )
2010. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%
ha megtanulna együtt élni a sok marha ember, mondjuk
2010. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Szerinted nem tudom hogy a fekete ember is ugyanúgy útálhatja a fehéret mint a fehér a feketét ? Mindegy ki kit útál , akár fekete akár fehér ha előítéletei vannak egy más bőrszínű csoportról feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – és hierarchiát állít fel - na az a rasszizmus . Ezt teheti ugyanúgy fekete vagy fehér ember . Lehet hogy a feketék ölik a fehéreket ott , de amott a másik oldalt fordítva szerinted nem igaz ? Lop a mindenhonnan elküldött cigány vagy a néger a családja kenyerének biztosításaképp egy TV - t , az öltönyös mosolygós urak pedig ennek ezerszeresét kényelmesen , nyugisan név nélkül . Tájékozódj először te inkább arról hogy a rasszizmus nem csak fehér ember gondolkodás és viselkedésmódja lehet aztán nyávogj ide .
2010. jún. 24. 23:58
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
Te se okoskodj. Tudod mi az a rasszizmus? Rasszizmusnak nevezzük azt, amikor megkülönböztetjük az ember színét, nem kell feltétlenül utálnia, CSAK MEGKÜLÖNBÖZTETI! Ergo rasszizmus mindig lesz.
2010. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

bocs ezt elfelejtettem: [link]

Ja és ne a magyart olvasd.

2010. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%

Ok, szóval a wikipedia első sora:


"Racism is the belief that race is a primary determinant of human traits and capacities and that racial differences produce an inherent superiority of a particular race."


A rasszizmus olyan hit, hogy a faj (rassz) határozza meg döntő mértékben az emberi jellegzetességeket és képességeket és a fajok közötti különbségek egyes fajokat természetüknél fogva felsőbbnek, magasabbrendűnek állítanak be.


Tehát valóban nem utálják őket, de úgy gondolják, hogy egy néger alacsonyabb rendű ember, mint egy fehér.

Ez a rasszizmus, nem csak megkülönböztet, hanem alá-fölé rendel.

2010. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
45%
ezt a kérdést kár volt kiírni ide...
2010. jún. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%
Úgy hogy kiirtod a ciggereket meg a zsidókat.
2010. jún. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
41%

"Én is rasszista vagyok, de ezen nincs mit szégyenkezni, mert szerintem logikus dolog. "



Szerintem is természetes dolog. Csak a lelkileg toprongy sérült elméjű nyomorékok nem becsülik a saját fajtájuk többre a másiknál. Őket meg kikell irtani. :)

2010. jún. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%

Másik megközelítésből:


Ha a rasszizmus megszűnne az egyenlő lenne az öngyilkossággal. Rövid úton túlnépesedéshez vezetne, mert már egyik nép sem utálná és irtaná a másikat, sosem lenne háború. Max várhatnánk hogy a természet majd csodát tesz és ránk küld egy modern pestist de kétlem hogy az orvostudomány nem védené ki ezt is. Így aztán rövidúton kipusztulna az emberiség. Lássuk be a rasszismusnak csak előnyei vannak és a fajfenttartáshoz szükséges elemi ösztön. Akiből ez hiányzik az egy torzszülött..

2010. jún. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!